Wednesday, 05 October 2016 00:42

Foto: Latvijas čempionāts kaitsērfingā viļņu braukšanā 2016

Foto: Latvijas čempionāts kaitsērfingā viļņu braukšanā 2016 Foto: Latvijas Kaitsērfinga asociācijas arhīvs

Nedēļas nogalē, piektdien, līdz ar saulrietu tika noskaidrots 2016. gada Latvijas Čempions kaitsērfingā viļņu braukšanā.

Core Kaitboarding Latvia Wave Cup pulcēja 14 spēcīgākos Latvijas un Lietuvas viļņu braucējus. Laika apstākļi lutināja ar lieliskiem viļņiem (līdz 2,5 metri), stipru vēju un sauli. Tika izmantoti pūķi no 5-8 kv.m, visi dalībnieki startēja ar brīvkāju viļņu dēļiem.

Pēc pirmās atlases līderu pozīcijās bija Dzintars Aulmanis, bet, izejot cauri otrajai atlasei, fināla 1 braucienā Dzintaram revanšējās Viktoras Šeputs un izšķirošajā braucienā labāku rezultātu tomēr izdevās uzrādīt Lietuvas braucējam, kurš arī šogad ieguva Latvijas čempiona titulu. Otro vietu un vicečempiona titulu izcīnīja Dzintars Aulmanis, trešais labākais bija Mārtiņš Sproģis.

Īpaši jāatzīmē, ka starp vīriem lieliski nostartēja vienīgā dāma Aija Ambrasa, kura pēc pirmās atlases ierindojās augstajā 4. pozīcijā. Tomēr finālu barucienā Aijai nācās piekāpties Viesturam Ošniekam un Aija sacensībās ieguva 5. vietu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/Avots, foto: Latvijas Kaitsērfinga asociācija/