Thursday, 12 November 2015 13:27

Daugavpilī skatāma izstāde 'Kā mēs burājām uzņēmējdarbību mācīties'

Daugavpilī skatāma izstāde 'Kā mēs burājām uzņēmējdarbību mācīties' Foto: SAIL4entrepreneurSHIP arhīvs

No 10. līdz 22. novembrim Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā ir skatāma ceļojošā fotoizstāde Kā mēs burājām uzņēmējdarbību mācīties.

Izstādē skatāmie darbi ir tapuši apmācību projekta SAIL4entrepreneurSHIP ietvaros no 15. līdz 27. augustam Baltijas jūrā un tās piekrastē un atklāj dalībnieku iespaidus, emocijas, pieredzi un mācīšanās procesu.

Projekta laikā 20 jaunatnes darbinieki un jauniešu līderi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ar jahtām Spaniel un Lietuva veica pārgājienu maršrutā Liepāja – Klaipēda (Lietuva) – Visbija (Gotlande, Zviedrija) – Kuresāre (Igaunija) – Ventspils, izzinot Baltijas jūras piekrastes uzņēmējdarbības iespējas un kultūru, kā arī iepazīstot neformālās, piedzīvojumu un pieredzes izglītības metodes, kuras iespējams izmantot darbā ar jauniešiem uzņēmējdarbības kompetences attīstībā gan jūrā, gan uz sauszemes.

Apmācības rīkoja Latvijas Burāšanas mācību asociācija sadarbībā ar organizācijām Ostmarina (Lietuvā) un Eesti Merematkamise Selts (Igaunijā). Apmācības īstenotas ar Eiropas Komisijas programmas Erasmus+ finansiālu atbalstu Erasmus+:Jaunatne darbībā programmas jaunatnes darbinieku mobilitātes projekta ietvaros.

Izstāde uz Daugavpili atceļojusi no Klaipēdas, kur tā bija skatāma oktobra beigās. Plānots, ka tā tālāk dosies uz Tallinu un Liepāju.

Ceļojošo fotoizstādes organizē Egle Kasperavičiūte (Lietuva), Reda Kazlaite (Lietuva), Viktorija Kozlovska (Latvija), Sintija Lase (Latvija) un Kristīna Alberte (Igaunija).

 

Foto no izstādes Klaipēdā | Foto: SAIL4entrepreneurSHIP arhīvs

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE