Friday, 23 October 2015 21:27

Foto: Ieskats izstādē Riga Photo Show 2015

Foto: Ieskats izstādē Riga Photo Show 2015 Foto: sintija sīmane

No 23. līdz 25. oktobrim Ķīpsalā notiek nozīmīgāka foto un video tehnikas izstāde Latvijā - Riga Photo Show 2015. 

Ikviens tajā var uzzināt, kas ir nepieciešams veiksmīgai mirkļa iemūžināšanai, vērot paraugdemonstrējumus uz skatuves un apmeklēt seminārus, smelties iedvesmu fotogrāfiju izstādē, kā arī paši izmēģināt dažādu tehniku un izdevīgi iepirkties.

Izstādē skatāmas fotokameras un videokameras, kameru aksesuāri, studijas aprīkojums, gaismas tehnika, projektori, attēlu apstrādes programmas, datu nesēji, viedtālruņi, rāmji, albumi, fotogrāmatas, mājas un lielformāta drukas iekārtas, skeneri, analogās fotogrāfijas materiāli un vēl daudz kā cita.

Lai ikvienam izstādes apmeklētājam sniegtu plašākas iespējas uzzināt ko jaunu un rosinātu būt radošam, šogad tiek piedāvāta interesanta programma uz skatuves - dažādi paraugdemonstrējumi, prezentācijas, kā arī īsi un noderīgi speciālistu vadīti semināri ikvienam interesentam. Apmeklētāji tajos var gūt praktiskus padomus, kā fotografēt savu mīļdzīvnieku, bērnu vai ceļojumu.

Vēl šogad darbojas arī lietoto foto un video mantu andele, kurā varēs atrast dažādas vērtīgas un interesantas lietas savām radošajām izpausmēm.

Tāpat izstādē apkskatāma pasaulē lielākā fotogrāfijas konkursa Sony World Photography Awards 2015 darbu izlase. Kā autoritāte fotogrāfijas pasaulē, šis konkurss ir atvērts visa līmeņa fotogrāfiem un piesaista gan jaunos talantus, gan nobriedušus māksliniekus, nodrošinot popularitāti, uzticamību un atzinību. Rīgā apskatāmi 50 konkursa darbi. 

Pirmo reizi Ķīpsalā 25. oktobrī no plkst. 12.00 līdz 15.00 darbosies lietoto foto preču tirdziņš. 

 

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE