Monday, 23 March 2015 10:55

Baltic Boat Show 2015 - jau šonedēļ!

Baltic Boat Show 2015 šogad notiek no 27.līdz 29.martam un kā ierasts vienlaicīgi ar izstādēm "Atpūta un sports", "Medības un makšķerēšana" un "Motocikls".

Izstādes trīs dienās sportiski aktīvā gaisotnē varēs iepazīties gan ar šīs sezonas jaunumiem, gan atklāt jaunas atpūtas iespējas, gan atrast visdažādākos piedāvājumus par patīkamām cenām, bet pats galvenais uzklausīt speciālistu konsultācijas un uzzināt daudz vērtīgas informācijas.

 „Šajā izstādē valda sportiskais gars un azarts. Esam izveidojuši speciālu arēnu, kurā norisināsies dažādi sporta paraugdemonstrējumi un sacensības, kas iepazīstinās, ļaus vērot un arī pašiem izmēģināt dažādus sporta veidus,” norāda Mārtiņš Refbergs.

Burātājus un jahtotājus izstādē gaidīs visu veidu ūdenstransports – sākot no piepūšamajām un airu laivām līdz ūdensmotocikliem, jahtām un kuteriem. Izstādē būs pārstāvēta pasaulē vadošo motorjahtu, kuteru un motorlaivu ražotāju produkcija. Tāpat izstādē būs atrodams to speciālais aprīkojums, ūdenssporta un burāšanas piederumi, laivu dzinēji un rezerves daļas. Interesenti varēs uzzināt arī par laivu un ūdensmotociklu nomu un to remontu.

 Āra ekspozīcijā, kuru veido biedrība “Rīgas kuģis” būs iespēja apskatīt daiļamatu meistara Jura Zīles darināto vikingu laika kuģi “Indriķi”  un aprunāties ar pašu meistaru, kā arī uzzināt par biedrības “Rīgas kuģis” paveikto un iecerēto.

Bet par visu aktuālo saistībā ar drošību uz ūdens un izmaiņām laivu un jahtu reģistrācijas kārtībā varēs uzzināt Jūras Krasta apsardzes dienesta un Latvijas Jūras administrācijas apvienotajā stendā.

Tāpat izstādē “Atpūta un sports” būs sastopama Latvijas Vindsērfinga asociācija, kuras stendam  - retro busiņam ar burām, būs grūti paiet garām. Asociācijas stendā būs iespēja uzzināt par skolām, kur var apgūt šo sporta veidu, uzzināt vietas, kur iegādāties vajadzīgo ekipējumu, un kādai jābūt sportiskai sagatavotībai, lai uzsāktu šo sporta veidu.

Izstādes laikā asociācija prezentēs pirmo reizi Latvijā notiekošo Eiropas čempionātu Tehno 293 klasē, kurš norisināsies vēju pilsētā – Liepājā. Ikvienam izstādes dalībniekam būs iespēja iepazīties, aprunāties un uzzināt ko vairāk par vindsērfingu no Latvijas labākajām vindsērfinga meitenēm - 2014.gada Latvijas čempiones Aleksandras Kaupas un Baltijas U17 čempiones Ketijas Birzules.

 

Izstāžu darba laiks:

27., 28. martā 10.00–19.00

29. martā 10.00–17.00


Vairāk: http://www.bt1.lv/sports

 

Izstāžu izvietojuma izstādē plāns

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE