Tuesday, 20 November 2012 11:51

Izsludināts konkurss Dienas balva fotogrāfijā 2012. IESPĒJA arī burātājiem!

Kamēr Latvijā nav atsevišķas iespējas piedalīties burāšanas foto konkursos,  tad tiem, kam burājot izdevies iegūt labus foto kadrus, ir iespēja piedalīties laikraksta Diena un portāla Diena.lv rīkotajā fotogrāfiju konkursā. 

Jau otro gadu pēc kārtas laikraksts Diena un portāls Diena.lv rīko 2012. gada veiksmīgāko fotogrāfiju konkursu "Dienas balva fotogrāfijā 2012". Visi Latvijas fotogrāfijas profesionāļi un entuziasti tiek aicināti līdz šī gada 15. decembrim iesniegt savus 2012. gada labākos darbus portāla Diena.lv sadaļā Foto.

"Dienas balva fotogrāfijā 2012" iesniegtos darbus trīs kategorijās "Cilvēks", "Dokumentālā fotogrāfija", "Daba" vērtēs profesionāla starptautiska žūrija.

Labākie 100 darbi tiks eksponēti īpašā izstādē Rīgas mākslas telpā, kas tiks atklāta līdz ar uzvarētāju apbalvošanas ceremoniju 2013. gada 18. janvārī un būs apskatāma vairākus mēnešus.

Izstādes kurators Ilmārs Znotiņš atzīst: “Katram cilvēkam ir radošuma dzirksts. Fotogrāfijas demokrātiskums dod iespēju daudziem tūkstošiem meklēt vizuālas radošuma izpausmes ar fotokameras starpniecību. Fototehnikai strauji attīstoties un pilnveidojoties, autora, attēla radītāja nozīme palielinās. Miljoni attēlu tiek radīti un tā arī paliek apslēpti kā nettīstīta fotofilma manā ledusskapī. Aicinu pārskatīt 2012. gada fotoražas apcirkņus, atrast apslēptās pērles un dalīties vizuālajās veiksmēs. Iepriecināsim sevi un pārsteigsim citus. Mēs noteikti varam kļūt par tautu, kas labi dzied un veikmīgi fotografē.”

Katras kategorijas veiksmīgākā darba autors saņems vērtīgu balvu no Nikon. "Dienas balva fotogrāfijā 2012" atbalsta EpsonFineArtPrint.lv un Rīgas Mākslas telpa.

Vairāk informācijas par konkursu un konkursa noteikumus meklējiet portālā – foto.diena.lv.

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE