Sunday, 08 February 2015 23:38

Fotkonkursā Gada foto mirklis burāšanā uzvar Jura Aiļa ‘Pārspriegums startā’

Pārspriegums startā! Usmas kauss, 8.jūnijs, Pārspriegums startā! Usmas kauss, 8.jūnijs, Foto: Juris Ailis

Lai parādītu burāšanas daudzveidību, pārskatītu gada griezumā notikušo, iepriecinātu sevi un citus, īsi pirms Ziemassvētkiem Latvijas Zēģelētāju savienības (LZS) burātāju balles “Vēja mezgli” organizatori sadarbībā ar buratajiem.lv izsludināja konkursu “Gada fotomirklis burāšanā”.

Konkursam pavisam tika iesūtīti 95 darbi, no kuriem balles organizatori sadarbībā ar buratajiem.lv - kopskaitā 10 cilvēku žūrija anonīmā balsojumā izvēlējās desmit favorītfoto, kas tika līdz finālam un bija apskatāmi izstādē LZS ballē 7.februārī.

Ikviens konkursam varēja iesūtīt maksimāli trīs darbus, kas attēlo burāšanu un kas tapuši 2014.gadā.

Uzvarētāju noteica balles viesi, balsojot par sev tīkamāko foto. Lielākai intrigai autoru vārdi netika atklāti arī finālā.

Vislielāko publikas atbalstu fotokonkursa fināla balsojumā izpelnījās Priedaines jahtkluba trenera Jura Aiļa foto Pārspriegums startā, kas ataino Laser klases burātājus startā Usmas kausa laikā 8.jūnijā.

Uzvarētājs balvā saņēma sporta pulksteni no Laivu Lietām. Visi finālisti pateicībā par dalību konkursā ieguva finālā iekļuvušā darba lielformāta izdruku, kā arī BT1 sarūpētu ielūgumu uz izstādi Baltic Boat Show, kas notiks no 27.līdz 29.martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

buratajiem.lv no konkursam iesūtītajiem darbiem atsevišķi izvēlējās savu favorītu, kas burāšanas daudzveidību attēlo neierastākā griezumā - darbu ar nosaukumu Opti Style, kuru konkursam iesūtīja Optimist klases burātāja Agija Ēlerte. Kā Agija norādīja bildes pieteikumā, tās ideja autore ir viņa pati, bet fotografēja viņas trenere Žaklīna Litauniece. Gan Agija, gan Žaklīna balvā un piemiņai par dalību konkursā saņem foto lielformāta izdruku.

Paldies visiem - kopskaitā 46 autoriem, kuri piedalījās konkursā. Daudz skaistu mirkļu piedzīvot un nofiksēt 2015.gadā!

Paldies par atbalstu konkursa tapšanā Inesei Saliņai, Evijai Mežotei, Valteram Romanam, Ingunai Almbauerei, Ievai Kaļķei, Jurim Ailim un buratajiem.lv aizkadra komandai, Laivu Lietām un Valteram Romanam personīgi un BT1 un Agrim Reihmanim personīgi.

 

FOTOKONKURSA GADA FOTO MIRKLIS BURĀŠANĀ FINĀLISTI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pārējos fotokonkursam iesūtītos darbus var apskatīt ŠEIT.

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE