Friday, 28 November 2014 02:00

1 no 70 - izvēlies savu Mirabaud Yacht Racing Image!

Vēl tik līdz 1.decembra plkst.12:00 (CET) interneta portālā Yacht Racing Image var balsot par The Mirabaud Yacht Racing Image 2014 fotogrāfiju sacīkšu burāšanā. 

Konkursā piedalās profesionālu fotogrāfu darbi, kas tapuši 2014.gada burāšanas sacīkšu un treniņbraucienu laikā.

Šogad no 120 iesniegtajām darbiem balsojumam izvēlēti 70.

To vidū ir mirkļi gan no labi zināmām sacīkstēm, piemēram, Volvo Ocean Race , Antigua Classic Yacht Regatta, Rolex Sydney - Hobart, Voiles de Saint Tropez, Sevenstar Round Britain and Ireland Race, Extreme Sailing Series, gan pasaules čempionātiem un mazāk zināmām regatēm kā Bay of Islands Race Week, Zenith Royal Cup, Andros International Yacht Race un citām sacīkstem. 

Tāpat darbu vidū ir arī slavenais Aleksa Tomsona (Alex Thompson Racing / Hugo Boss) Mast Walk un foto no Austrijas ledusburāšanas čempionāta.

Uzvarētāju noteiks divās kategorijās - The Mirabaud Yacht Racing Image  un The Yacht Racing Image 2013 Public Award.Pirmajā kategorijā uzvarētāju izvēlēsies starptautiska žūrija, bet otrajā - uzvarētāju noteiks publikas balsojumā.

Sākotnēji no 70 fotogrāfijām tiks atlasītas divdesmit visvairāk balsis savākušās fotogrāfijas, no kurām labāko pēc tam izvēlēsies pasaules sacīkšu burāšanas foruma delegāti.

Uzvarētājs žūrijas balsojumā saņems El Primero Chronomaster 1969 rokas pulksteni no Zenith, bet publiskā balsojuma uzvarētājs savā īpašumā iegūs Nespresso kafijas automātu.Konkursa uzvarētājus nosauks pasaules sacīkšu burāšanas foruma laikā Spānijā 11.decembrī.

Mirabaud Yacht Racing Image Award konkurss notiek kopš 2010.gada un ir vienīgais šāda mēroga fotokonkurss, kas veltīts sacīkšu burāšanai. Tā mērķis ir sniegt iespēju profesionāliem fotogrāfiem popularizēt savus darbus un līdz ar to arī burāšanas sportu.Fotogrāfi, kuri līdz šim uzvarējuši Mirabaud Yacht Racing Image konkursā:Abners Kingmans (Abner Kingman) (ASV), 2013.gadāKurts Arigo (Kurt Arrigo) (Malta), 2012.gadāTjerijs Martinezs (Thierry Martinez) (Spānija), 2011. un 2010. gadā.

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE