Wednesday, 08 May 2019 11:06

11. maijā ‘Klubs 360’ aicina uz atvērto durvju dienu Ķīšezerā

Sestdien, 11. maijā, ikviens interesents ir aicināts uz Ķīšezeru, kur vindsērfinga un burāšanas ‘Klubs 360’ organizē atvērto durvju dienu.

Atvērto durvju diena norisināsies no plkst. 12.00 līdz plkst. 15.00 Roberta Feldmaņa ielā 8a, Rīgā. 

Pasākuma laikā varēs uzzināt par kluba bērnu un jauniešu vēja dēļu un burāšanas skolas sekcijām, iespēju apgūt burāšanu jauniešiem un pieaugušajiem dažādos līmeņos, apskatīt inventāru, pamēģināt to un gūt atbildes uz visiem tevi interesējošiem jautājumiem.

Kluba treneri pastāstīs par iespēju apgūt dažādus burāšanas veidus atkarībā no vecuma un interesēm un atbildēs uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Vairāk informācijas ŠEIT.

Burāšanas Klubs 360 uzņem bērnus un jauniešus vecumā no 7 līdz 14 gadiem gan vindsērfinga, gan Optimist/Laser klašu burāšanas skolā. Bērniem ir iespēja apgūt burāšanas pamatus, drošību uz ūdens, kā arī pavadīt jautri laiku kopā ar citiem bērniem. Tāpat klubā ir iespēja apgūt burāšanas teoriju un jahtas vadīšanas iemaņas no pamatiem līdz patstāvīgai burāšanai ar 2-3vietīgām jahtām.

 

 

2 komentāri

  • Stypelm Monday, 13 March 2023 01:04 Stypelm

    Panel 2, lack of effect of p38 inhibition on ERО± nuclear localization in the absence of estrogens valtrex for dogs Can negatively impact your symptoms, so grateful for the original leaflet can help you and a product

  • Innophy Thursday, 23 February 2023 04:28 Innophy

    where to buy cialis Podczaski E, et al

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE