Tuesday, 16 April 2019 13:44

Nodibināta Latvijas Jūras burāšanas asociācija

Nodibināta Latvijas Jūras burāšanas asociācija Foto: sintija sīmane

Biedrība ‘Latvijas Jūras burāšanas asociācija’ ir dibināta šā gada 5. martā, bet reģistrēta - 19. martā, liecina ieraksti LR Biedrību un nodibinājumu reģistrā.

Asociācijas mērķi ir:
• Veicināt burāšanas kā veselīga un videi draudzīga sporta un aktīvās atpūtas veida popularizēšanu un attīstību Latvijā.

• Apvienot burātājus, jahtu īpašniekus un citus interesentus un pārstāvēt viņu intereses burāšanas jomā, neskatoties uz viņu vecumu, ādas krāsu, dzimumu, seksuālo orientāciju, valodu, reliģisko vai politisko pārliecību, nacionālo vai sociālo piederību.
• Īstenot apmācību un treniņu procesu burāšanā un ar to saistītus atbalsta un aktīvās atpūtas pasākumus, iesaistot tos, kas paredzēti bērniem un jauniešiem.
• Organizēt burāšanas sporta sacensības un citu sporta, aktīvās atpūtas un sabiedriskos pasākumus gan vietējā, gan starptautiskā mērogā.

Asociāciju ir dibinājuši Latvijā labi zināmi burātāji - Valters Romans, Silards Kamergrauzis un Kristīne Kanska, kuri šobrīd ir arī asociācijas valdes locekļi.

Kā informē asociācijas pārstāve Kristīne Kanska, šogad asociācijas galvenā aktivitāte būs Rīgas līča regates - Livonijas kausa / Latvijas atklātā jūras burāšanas čempionāta organizēšana.

11. aprīlī asociācija ir uzņemta par Latvijas Zēģelētāju savienības biedru.

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE