Tuesday, 04 December 2018 14:12

Rammo kļuvis par šā gada Igaunijas gada burātāju

Rammo kļuvis par šā gada Igaunijas gada burātāju 2018. gada Igaunijas labākais burātājs Karls Martins Rammo kopā ar Igaunijas burāšanas federācijas prezidentu Egonu Elšteinu / Foto: Eesti Jahtklubide Liit

Igaunijas pirmās ceļa zīmes uz 2020. gada Olimpiskajām spēlēm ieguvējs, Laser klases burātājs Karls Martins Rammo svētdien, 30.novembrī,  atzīts par Igaunijas gada labāko burātāju.

Rammo augstāko atzinību saņēma par labu sportisko sniegumu un burāšanu veicinošu attieksmi.

Burātāja labākais sasniegums šajā sezonā ir izcīnītā 17. vieta World Sailing pasaules čempionātā Dānijā, kas Igaunijai ļāva kvalificēties 2020. gada Olimpiskajām spēlēm.

Iepriekš Rammo vairākkārtīgi ir ieguvis Igaunijas savienības augstāko atzinību kategorijā Gada Laser klases burātājs.

Par gada treneri tika izvēlēts Eliss Umbs (Elise Umb), kura vērtīgie padomi vairākiem burātājiem palīdzēja sasniegt augstas vietas sacensībās. Tāpat ar viņa palīdzību ir sagatavotas vairākas mācību programmas un palīgmateriāli burātājiem.

Par gada ledusburātāju arī šogad atzīts Rasmus Mālins (Rasmus Maalinnale), kurš aizvadītajā sezonā kļuva par pasaules, Eiropas un Igaunijas čempionu junioru ieskaitē.

Par gada vējdēļu burātāju atzīta Ingrida Pūsta (Ingrid Puusta), kura World Sailing pasaules čempionātā Dānijā izcīnīja 19. vietu un Igaunijai nodrošināja otro kvalifikāciju uz 2020. gada Olimpiskajām spēlēm.

Gada komandas titulu ieguva jahtas Olympic komanda par sasniegumiem pasaules čempionātā ORC klasē.

Par gada tiesnesi atzīts Juris Sobers (Jüri Sõber), kurš pildīja galvenā tiesneša uzdevumu vairākos Igaunijas čempionātos. 

Gada pārsteiguma titulu ieguva Angelina Ēnupa (Angeliina Õunap), kura kļuva par šā gada pasaules čempioni Zoom8 klasē.

Par gada notikumu tika atzīts Eiropas čempionāts mačreisā, kuru rīkoja Tallinas jahtklubs, Haven Kakumäe jahtu osta un Igaunijas mačreisa savienība.

VAIRĀK+

Igaunijas 2018. gada sezonas noslēguma pasākuma - balvu iegūvēji / Foto: Eesti Jahtklubide Liit

 

Vairāk foto no pasākuma:

 

Avots: puri.ee

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE