Sunday, 03 December 2017 10:34

LBMA saņem starptautisku burāšanas trofeju

LBMA saņem starptautisku burāšanas trofeju Foto: Valery Vasilevskiy

Latvijas burāšanas mācību asociācijai sestdien piešķirta starptautiskā ‘Sultan Qaboos’ burāšanas trofeja, informē asociācija.

Trofeja ir ikgadējs apbalvojums. To var iegūt gan indivīds, gan mācību buru kuģis, gan burāšanas mācību organizācija par paveikto burāšanas apmācību veicināšanā jauniešu vidū un viņu iesaistē burāšanā.

To piešķir Starptautiskā burāšanas mācību asociācija tās ikgadējās biedru konferences laikā, kas šogad notika no 30. novembra līdz 2. decembrim Bordo, Francijā.

 

 

‘Sultan Qaboos’ burāšanas trofeja ir izveidota sadarbībā ar Omānas Sultanātu 2011. gadā. Kā pirmie to saņēma Norvēģijas buru kuģis Christian Radich.

2012. gadā torfeju piešķīra Vācijas buru kuģim Alexander von Humboldt II, 2013. gadā - Somijas burāšanas mācību asociācijai, 2014. gadā - Portugāles burāšanas mācību asociācijai, 2015. gadā - Dienvidāfrikas burāšanas mācību asociācijai, bet 2016. gadā - Vācijas burāšanas mācību asociācijai.  

‘Sultan Qaboos’ burāšanas trofeja ir viena no pavisam 12 balvām, kuru ikgadu piešķir Starptautiskā burāšanas mācību asociācija. Starp tiem ir tādi apbalvojumi kā “Gada burāšanas mācību organizācija”, kas jauniešu apmācībā parādījusi izcilus rezultātus, pielietojusi inovatīvus apmācību risinājumus un labāko praksi, “Gada apmācību vadītājs”, “Gada jaunais apmācību vadītājs”, “Gada brīvprātīgais” un citi.

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE