Saturday, 25 March 2017 19:53

Izstāde 'Baltic Boat Show' šogad piedāvā arī jaunus vārdus

Izstāde 'Baltic Boat Show' šogad piedāvā arī jaunus vārdus Foto: sintija sīmane

Šogad izstāde Baltic Boat Show apmeklētājus sagaida gan ar labi zināmiem dalībniekiem, gan plašākai publikai mazpazīstamiem nozares pārstāvjiem, kas izstādi Latvijā kā platformu, lai uzrunātu savu auditoriju, līdz šim nebija izvēlējušies, gan vairākiem jauniem vārdiem.

Vairāki no tiem izstādē sevi pieteica arī ar plašiem un vizuāli piesaistošiem stendiem stratēģiski labi izvēlētās vietās. Apmeklētājiem tas nepalika neredzams. 

Pamanāmāk kā citus gadus šogad apmeklētāji tika vilināti apgūt atpūtas kuģu vadītāja prasmes, jau tagad rezervēt izbraucienus ar jahtām, iepazīt drošības prasības un aprīkojuma klāstu. Interesentu skaits - pretēji piedāvātāju skaitam bija vērojams pieklājīgs.

Viennozīmīgi arī šogad Baltijas laivu izstādē izteikti dominēja motorizēto un bezburu peldlīdzekļu gars.

Vai Latvijā ir arī burātāji? Vai notiek regates un citi burāšanas pasākumi?

Ja atskaita vienu katamarānu, vienu jaunu Laser klases laivu, baneri par buru jahtas iegādes iespējām un vienlīdz motorniekiem, laiviniekiem un burātājiem vienādi piemērojamo laivu aprīkojumu un  apģērbu, par to uzskatāmi vairāk nekas neliecināja.

Bet jahtu un burāšanas nozares pārstāvju atstātās tukšās vietas - vairāki ierastie dalībnieki šogad nebija dalībnieku vidū, bagātīgi aizpildīja motociklisti, makšķernieki un mednieki.

Kopumā šogad Baltic Boat Show ir sastopami 37 nozares uzņēmumi.

Izstāde noslēgsies svētdien, 26. martā.

 

 

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE