Friday, 30 December 2016 23:32

Latvijas vējdēļu burātāji plūc laurus Ķekavas Jauniešu gada balvā sportā

Latvijas vējdēļu burātāji plūc laurus Ķekavas Jauniešu gada balvā sportā Foto: Ķekavas novads

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra trešdien, 28. decembrī, pulcēja novada sporta dzīves veidotājus un atbalstītājus, lai Jauniešu gada balvas 2016 svinīgā ceremonijā par izciliem sasniegumiem apbalvotu Ķekavas novada labākos sportistus, trenerus un komandas.

Četrās kategorijās laurus plūca arī vējdēļu burātāji.

Dārta Cīrule (attēlā pa vidu kopā ar pārējām laureātēm meiteņu kategorijā / ū/k Kambīze) un Matīss Punte (BJSS Rīdzene) saņēma balvas kategorijās 2016. gada panākums sportā jauniešiem individuālajā sporta veidā. Abi jaunieši ir šā gada Latvijas un Baltijas čempioni vindsērfingā.

 

Bruno Spigēns (apakšējā attēlā pirmais no kreisās / Kambīze) uzvarēja nominācijā “Uzlēcošā zvaigzne”. Viņš tiek uzskatīts par visstraujāk progresējušo sava sporta veida pārstāvi Ķekavas novadā.

 

 

Pateicībā par iedvesmu un neatlaidīgo darbu jauno talantu attīstībā Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra pasniedza arī Labākā jauniešu trenera balvu 2016. Šajā gadā to saņēma Ūdenssporta kluba Kambīze treneri Māris Minkevics un Raitis Škutāns (attēlā).

 

 

Ceremonijas laikā tika pasniegti pavisam 18 apbalvojumi deviņās nominācijās un paziņoti 2016. gada populārākie sportisti, komanda un sporta veids+

Šajā gadā vērtēšanas komisija kopumā izskatīja 78 pieteikumus, apbalvošanai izvirzot 18 jauniešu gada balvas laureātus.

Tika pasniegti arī atzinības raksti. Tos ieguva arī četri vējdēļu burātāji - Annija Punte (BJSS Rīdzene), Grēta Grebže (ū/k Kambīze), Kate Eglīte (ū/k Kambīze), Miks Murāns (ū/k Kambīze) un Kristers Adrians Ivsiņš (ū/k Kambīze).

Ķekavas novada domes vārdā jaunos sportistus sveica domes priekšsēdētājs Andis Damlics, uzsverot jauno censoņu panākumu iedvesmoto sadarbību ar Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūru novada sporta infrastruktūras attīstīšanā un modernizēšanā.

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE