Thursday, 29 December 2016 23:34

Alfs Pampe saņem Jelgavas atzinību par augstiem sasniegumiem sportā

Alfs Pampe saņem Jelgavas atzinību par augstiem sasniegumiem sportā Foto: Austris Auziņš / Jelgavas Vēstnesis

Ceturtdienas vakarā sveikti šī gada labākie un veiksmīgākie Jelgavas sportisti un treneri, tai skaitā arī burātājs Alfs Pampe, ziņo Jelgavas Vēstnesis.

Pampe saņēma atzinību par izcīnīto 2. vietu šā gada Eiropas kausa kopvērtējumā “Micro” klases jahtām Latvijas komandas sastāvā, kā arī par dalību pasaules čempionātā šajā klasē.

Par 2016. gada Jelgavas labāko sportistu olimpiskajā sporta veidā atzīts BMX braucējs Kristens Krīgers, kurš izcīnīja 2. vietu Eiropas kausa kopvērtējumā BMX elites grupā, 9. vietu pasaules kausa 5. posmā superkrosā, Latvijas čempiona titulu un ir iekļauts 2017. gada sezonas Latvijas olimpiskās vienības sastāvā.

Par labāko sportisti olimpiskajā sporta veidā atzīta daiļslidotāja Diāna Ņikitina, kura izcīnīja 2. vietu pasaules jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs komandu sacensībās daiļslidošanā un 5. vietu individuālajā ieskaitē, kā arī 10. vietu pasaules čempionātā junioriem.

Pavisam sportisti tika sveikti 13 nominācijās+

Jelgavas labākos sportistus un trenerus sveica Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un viņa vietnieks Aigars Rublis, Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers un Sporta servisa centra direktors Juris Kaminskis.

“Sportā ir vajadzīgi sportisti, treneris, kas parāda ceļu, sporta sistēma, kurā izpausties, un līdzjutēji. Šogad pēc olimpiskajām spēlēm sports piedzīvo pārmaiņas, jo daudz tiek runāts par godīgumu sportā, un ir ļoti svarīgi, lai mēs visi apņemtos spēlēt šo godīgo spēli,” sakot paldies sportistiem par pilsētas vārda popularizēšanu, sacījis A.Rāviņš.

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE