Wednesday, 30 March 2016 12:14

Gatavojies Latvijas vasarai izstādē ‘Atpūta un sports 2016’ un ‘Baltic Boat Show 2016’!

Gatavojies Latvijas vasarai izstādē ‘Atpūta un sports 2016’ un ‘Baltic Boat Show 2016’! Foto: sintija sīmane

Iesākot pavasara izstāžu sezonu, no 1. līdz 3. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks aktīvās atpūtas un sporta izstādes Atpūta un sports 2016, Medības un makšķerēšana 2016, Motocikls 2016 un Baltic Boat Show 2016.

Atskats uz 2015. gada Baltic Boat Show

Aktīvās atpūtas un sporta izstādēm dalību ir pieteikuši vairāk nekā 140 uzņēmumi, sporta biedrības un asociācijas no Latvijas, Igaunijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Somijas un Vācijas, kas piedāvās visu nepieciešamo aktīvam dzīvesveidam, sportam un atpūtai – sākot no makšķerkātiem un velosipēdiem līdz pat jaunākajiem motocikliem un jahtām.

Baltic Boat Show 2016 būs aplūkojamas gan pašmāju ražotāju piepūšamās un airu laivas, gan pasaulē vadošo motorjahtu, kuteru un motorlaivu ražotāju produkcija.

Izstādē būs atrodams ūdenstransportu speciālais aprīkojums, ūdenssporta un burāšanas piederumi, laivu dzinēji un rezerves daļas. Uzņēmumu pārstāvji izstādes apmeklētājiem sola izdevīgus piedāvājumus un iegādes noteikumus, kā arī profesionālas konsultācijas un vērtīgus padomus.

„Vasara ir laiks, ko ikviens vēlas izbaudīt, atpūsties un uzkrāt spēkus jaunam darba cēlienam. Izstādēs ikviens atradīs sev ko noderīgu un interesantu un varēs sagatavoties vasaras sezonai – vai nu tā būs vērtīga informācija, kāds jaunatklājums, izdevīgs pirkums, vai daudzveidīgas un aizraujošas sacensības! Apmeklētāji arī paši varēs piedalīties aizraujošās aktivitātēs un vērot dažādus sporta paraugdemonstrējumus,” stāsta aktīvās atpūtas un sporta izstāžu vadītājs Mārtiņš Refbergs.

 Savukārt biedrības Rīgas kuģis stendā izstādes apmeklētāji aicināti uzzināt par projekta ‘Senā Osta’ – koka kuģu būves un amatniecības muzeja izveidi Rīgā pie Daugavas virzību.

Neiztrūkstoši ar savu klātbūtni izstādes apmeklētājus priecēs Latvijas Vindsērfinga asociācija, kuras stendā ikviens varēs uzzināt par iespējām nodarboties ar vējdēļu burāšanu Latvijā. Asociācijas stendā būs iespēja uzzināt gan par skolām, kur var apgūt šo sporta veidu, gan uzzināt vietas, kur iegādāties vajadzīgo ekipējumu, un kādai jābūt sportiskai sagatavotībai, lai uzsāktu šo sporta veidu.

Par visu aktuālo saistībā ar drošību uz ūdens arī šogad varēs uzzināt Jūras Krasta apsardzes dienesta stendā. 

Tomēr šogad īpaši ieteicams nepaiet garām stendam C15, kurā būs iespēja apskatīt un visu uzzināt par dinamisko, par šī gadsimta Laser laivu dēvēto RS Aero sacensību laivu.

Īsumā:

Kas: aktīvās atpūtas un sporta izstādes „Atpūta un sports 2016”, „Medības un makšķerēšana 2016”, „Motocikls 2016” un „Baltic Boat Show 2016” 
Izstāžu darba laiks: 1., 2. aprīlī 10.00 – 19.00 3. aprīlī 10.00 – 17.00 
Kur: starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsala, Ķīpsalas iela 8, Rīga 
Ieejas maksa: Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas! Pieaugušajiem – 5,00 EUR Pensionāriem, studentiem – 3,50 EUR Bērniem no 8 līdz 18 gadiem – 3,00 EUR Autostāvvieta – 3,00 EUR Biļetes var iegādāties arī iepriekšpārdošanā internetā: https://sports-lv.ticketforevent.com/ 
Organizē: Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 

Izstāžu centra plāns:

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE