Wednesday, 23 March 2016 16:18

Notiks burāšanas foto izstāde ‘Jahtas SPANIEL sajūtu jūra’

Notiks burāšanas foto izstāde ‘Jahtas SPANIEL sajūtu jūra’ Foto: sintija sīmane

No 25. marta līdz 3. aprīlim tirdzniecības centrā Galerija Centrs, Rīdzenes ielā (Rīga) būs skatāma foto izstāde par burāšanu ‘Jahtas SPANIEL sajūtu jūra, informē Latvijas Burāšanas mācību asociācija (LBMA).

Izstādē būs aplūkojami foto no jahtas Spaniel burāšanas un ikdienas sadzīviskām situācijām.

Daļa no fotoattēliem būs no 2015. gada vasarā Baltijas jūrā īstenotā starptautiskā projekta Sail4entrepreneurShip. Tā laikā divdesmit jaunatnes darbinieki un līderi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ar divām mācību buru jahtām - Spaniel (Latvija) un Lietuva (Lietuva) veica divu nedēļu mācību pārgājienu Baltijas jūrā.

Izstādes mērķis ir pastāstīt plašākai sabiedrības daļai par tāljūras burāšanu uz vienas no Latvijā pazīstamākajām jahtām Spaniel.  

“Daloties ar iemūžinātajiem foto mirkļiem no jahtas Spaniel dzīves, vēlamies lauzt pastāvošos maldīgos priekšstatus par burāšanu kā ekskluzīvu un tikai ierobežotai sabiedrības daļai pieejamu atpūtas veidu”.

Tā par izstādes centrālo vēstījumu stāsta LBMA valdes priekšsēdētājs Uģis Lībietis, norādot, ka pieteikties jahta Spaniel komandā var ikkatrs, kurš kaut reizi ir iedomājies par vēja un jūras spēka savaldīšanu burājot.

Izstāde tapusi ar Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu programmas Jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšanai ietvaros

Izstādes atklāšana plānota 25. martā plkst. 13:00.

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE