Monday, 19 October 2009 00:00

Sākas Džesikas Vatsones lielais piedzīvojums

Šo svētdien sākās sešpadsmitgadīgās austrāliešu meitenes Džesikas Vatsones ambiciozā plāna, par kuru jau esam rakstījuši iepriekš, realizācija. 

Neskatoties uz daudzajiem brīdinājumiem un aicinājumiem atteikties no plānotā, Džesika ir stingri nolēmusi kļūt par jaunāko soloburātāju pasaules vēsturē, kura ir apburājusi apkārt zemeslodei.

Tāpēc Džesika tagad pamet Sidnejas ostu savā 35 pēdu garajā jahtā Ella’s Pink Lady, lai pēc astoņiem mēnešiem tur atgrieztos jau no zemeslodes otras puses.

Pieredzējuši burātāji Džesikas plānu sauc par neprātīgu. Arī vietējās pašvaldības pārstāvji ir jaunieti personīgi lūguši atteikties no iecerētā.

Jau izmēģinājuma brauciena laikā septembrī Džesika iedzīvojās pamatīgās problēmās, nakts laikā saskrienoties ar kravas kuģi. Tomēr jauno burātāju tas nav spējis atturēt un viņa ir paziņojusi, ka šāds negadījums ir vien tikai vērtīgas pieredzes gūšana.

Pašas Džesikas runasvīrs Endrjū Frasers sniedz tik vienu atbildi visiem neticīgajiem vai kritiķiem:

- Atgriezīsimies pie šīs diskusijas pēc astoņiem mēnešiem, viņš saka avīzei The Sydney Morning Herald.

Džesika tagad paceļ buras virzienā uz Jaunzēlandi, tad Fidži, Samoa, Dienvidamēriku un vēlāk Dienvidāfriku, pirms viņa plāno atgriezties dzimtajā Austrālijā jau ar rekordu kabatā.

17 gadīgais brits Maiks Perhams šā gada augustā kļuva par jaunāko burātāju vēsturē, kurš vienatnē ir veicis burājumu apkārt pasaulei. Tam Maiks patērēja deviņus mēnešus..

13 gadus veca holandiešu meitene Laura Dekkere arī augustā gribēja izmēģināt spēkus šajā rekordu cīņā dodoties vienatnē apkārt pasaulei. Tomēr viņas centieni, ne bez varas institūciju iejaukšanās, tika apturēti.

39 komentāri

 • AxioriE Monday, 21 November 2022 03:33 AxioriE

  This reaction is fear driven, however, persons with avoidant personality disorder become disturbed by their own social isolation, withdrawal, and inability to form close, interpersonal relationships how to deal with a dog on lasix 32 Tonetti et al 33 reported that PKC О± overexpression is more frequent in primary tumors of patients who experience disease recurrence after tamoxifen treatment than in tumors of patients who remain disease free

 • roormVofe Thursday, 17 November 2022 12:24 roormVofe

  You unnastand clomid side effects in women

 • nedohetle Thursday, 17 November 2022 03:15 nedohetle

  Jarod, USA 2022 06 19 23 09 46 doxycycline hyclate for std

 • Abannox Saturday, 12 November 2022 23:33 Abannox

  Prolonged use of mineral oil may lead to malabsorption of fat soluble vitamins priligy 60 mg

 • unlinue Saturday, 12 November 2022 09:31 unlinue

  tamoxifen dental side effects This tool is available as a slide rule or computer software package but is intended for physician use only

 • eagewly Sunday, 30 October 2022 21:57 eagewly

  Lavender, tea tree oils, and excessive consumption of soy are also implicated as possible causes of prepubertal gynecomastia ivermectin 3mg for humans Aesthetic outcome was graded as good to very good in the majority of cases at a minimum follow up of 1 year

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE