Monday, 19 October 2015 17:04

Pilsētas jahtklubs rudenīgos laikapstākļos slēdz šā gada sezonu

Pilsētas jahtklubs rudenīgos laikapstākļos slēdz šā gada sezonu Foto: Vita Matīse / Pilsētas jahtklubs

Baudot ieilgušo, silto rudeni Pilsētas jahtklubs sestdien, 17.oktobrī, pulcēja Optimist un Star klases burātājus uz sezonas slēgšanas sacensībām, informē jahtkluba trenere Vita Matīse.

Pulcējot dalībniekus no pieciem jahtklubiem, viskuplāk pārstāvēta bija Optimist klase.

Par uzvarētāju sev neierastos viegla vēja un stipras straumes apstākļos kļuva šī gada Latvijas čempions Mārtiņš Atilla (Latvijas "Topper" klubs).

Otro vietu kopvērtējumā izcīnīja kādreizējais Pilsētas jahtkluba audzēknis, kas tagad startē no Rīgas jahkluba - Emīls Miks Baškevics.

Trešo vietu kopvērtējumā un 1. vietu A grupā izcīnīja Anna Vernere (Stirnuraga jahtklubs). Pēc lieliski aizvadītas sezonas burātāja ar šo regati atvadījās no Optimist klases.

A grupā 2. vietu izcīnīja Patriks Šulte. Arī viņam šīs bija pēdējās sacensības šajā klasē. Trešo vietu A grupā ieguva Andrejs Gončarovs Nazārovs (Pilsētas jahtklubs).

Optimist B grupā uzvarēja Mārtiņš Atilla, 2. vietā - Emīls Miks Baškevics, bet 3. vieta Raivim Lasmanim (jahtklubs Auda).

Lielisku sniegumu demonstrēja Optimist Sudraba flotes dalībnieki, kam šīs bija pirmās sacensības. Uzvaru ieguva Lelde Mitrofanova, 2.vietu Kārlis Lapsa, kam jau ir bijusi sacensību pieredze, 3. un 4. vietu attiecīgi sadalīja Ņikita Brjuhanovs un Sofija Dzene, kam sezonas slēgšanas regate bija pirmā burāšanas regate dalībnieka statusā.

Star klasē sīvā cīņā uzvarēja Kārļa Brauča un Vlada Zeļa komanda, otrā - meiteņu ekipāža ar kapteini Santu Brenci un Ilzi Mežali komandā. Trenera godā bija Mārtiņš Grobiņš, kas audzēkņus distancē atbalstīja no jahtas Venta. Galveno balvu Star klases uzvarētāji pēc apbalvošanas dalīja ar visiem, kas palīdzēja īstenoties priekam par uzvaru.

"Katrai klasei tika doti trīs starti. Kamēr Optimisti veica divas cilpas, tikmēr Zvaigznes klase trīs. Neskatoties uz vājo vēju, kas brīžiem pat minās ar bezvēju, sacensības bija spraigas un interesantu starpgadījumu pilnas," norādīts Latvijas Zvaigznes klases asociācijas sociālajā tīklā Facebook. 

 

Sestdien, 17.oktobrī, spītējot aukstajam laikam un biezajiem mākoņiem, notika Pilsētas Jahtkluba sezonas slēgšanas...

Posted by Latvian Star sailors on Sunday, 18 October 2015

 

 

Foto: Vita Matīse / Pilsētas jahtklubs un Latvijas Zvaigznes klases asociācija