Monday, 21 September 2015 11:39

Jahta 'Nord' kļūst par pirmā jahtas 'Nimfa' kausa uzvarētāju

Jahta 'Nord' kļūst par pirmā jahtas 'Nimfa' kausa uzvarētāju Foto: sintija sīmane / buratajiem.lv

Jahta Nord (LAT 147) Jelgavas jahtkluba komandora Aleksandra Jakovļeva vadībā svētdien izcīnīja uzvaru Jelgavas atklātajā čempionātā burāšanā Jahtas Nimfa kauss 2015, kļūstot par pirmā kausa ieguvējiem.

Otrajā vietā ierindojās kausa organizatori jahtas Nimfa (LAT 36) komanda kapteiņa Romana Semjonova vadībā, bet trešo vietu ieņēma jahta Helena (L-1421) kapteiņa Viktora Jakovļeva vadībā.

Sacensības norisinājās no 19. līdz 20. septembrim divos posmos distancē Jelgava - Kalnciems (Jelgavas novads) - Jelgava ar kopējo veicamo attālumu 20 jūras jūdzes. Pirmajā dienā sacensību dalībnieki, kopskaitā astoņi, no Jelgavas jahtkluba burāja līdz Kalnciemam, bet otrajā - pa to pašu maršrutu atpakaļ.

Katrā etapā bija viens starpfinišs pretī Svētes upes ietekai Lielupē.

Izvēlētā distance bija garākā sacensību distance, kādu jahtkluba buru jahtas Lielupē līdz šim ir veikušas, ejot ar mastiem. Dalībnieku skaita ziņā regate ir arī pēdējos gados lielākā Jelgavā rīkotā regate.

Jahtas Nord komanda | Foto: sintija sīmane