Sunday, 06 September 2015 23:00

Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs uzvar Ričards Zvilna un Elza Cibule

Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs uzvar Ričards Zvilna un Elza Cibule Foto: Inese Saliņa

Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs burāšanā svētdien uzvaru Laser Radial klasē izcīnīja Ričards Zvilna (Priedaines jahtklubs), bet Optimist klasē - Elza Cibule (Rīgas jahtklubs).

Laser Radial klasē startēja minimālais dalībnieku skaits - trīs un vietas tika sadalītas starp Ričardu Zvilnu, Artjomu Švecovu (Priedaines jahtklubs) un Veroniku Čači (Usmas jahtklubs). Zvilna piecos no septiņiem braucieniem finišēja pirmais, divus braucienos atdodot Švecovam, kurš sacīkstes noslēdza otrajā vietā, Čači attiecīgi ierindojot trešajā vietā.

Visi rezultāti

Optimist klasē sākotnēji pārāka bija Leila Helga Sāra Tolstika, kura visos pirmās dienas braucienos bija pirmā finišā. Tomēr otrajā dienā jahtklubs Engure burātājai vairs tik gludi negāja un sacensības Tolstika noslēdza 4. vietā.

Uzrādot stabilu sniegumar labu rezulātu, otrajā sacensību dienā līderpozīcijās pārmaiņus atradās Elza Cibule un Anna Vernere (Stirnu raga jahtklubs). Tomēr, pateicoties uzvaru pārsvaram braucienos, uzvaru kopvērtējumā svinēja Cibule, kura ir 1.vietā arī meiteņu ieskaitē. Otrā līdz ar to ir Vernere, bet trešajā vietā - Laura Ozoliņa (Usmas jahtklubs). 

Optimist B grupā uzvaru izcīnīja Kārlis Junkers (Usmas jahtklubs).

Visi rezultāti

Meistarsacīkstes notika no 5. līdz 5. septembrim Rīgas jūras līcī.

Meistarsacīkstes organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde, tās apstiprināta galvenā tiesneša kolēģija, sadarbībā ar biedrību jahtklubs Auda, biedrību Latvijas LASER klases asociācija un Latvijas Zēģelētāju savienību.