Tuesday, 20 August 2013 00:00

Ķīšezera jaunajā laivu piestātnē aizvadītas pirmās sacīkstes

Nedēļas nogalē Mārkalnes pussalā, Ķīšezera krastā, jaunajā laivu piestātnē Marina Malina norisinājās pirmais laivu piestātnes vārdā nodēvētais kauss „Marina Malina kauss 2013”.

Tajā piedalījās Latvijā šobrīd aktīvākie TOPCAT burātāji, kopā -  piecas komandas.

Kā informē sacensību organizatore un laivu piestātnes Marina Malina direktore Andra Simanoviča, laika apstākļi abās regates dienas lutināja gan ar saulaino laiku, gan ar vēju.

Pirmajā regates dienā Ķīšezera ūdeņos viļņojās mērens vējš, kura ātrums bija 4 m/s brāzmās līdz 7 m/s, tika iedoti četri starti. Savukārt maksimālais vēja ātrums, kas fiksēts otrās dienas, svētdiena, otrajā un vienlaicīgi arī beidzamajā dienas braucienā, bija 5 m/s brāzmās līdz 8 m/s. Kopumā abas regates dienas bija interesantas un dinamiskas.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Guntars Maļina un Jānis Priede (LAT 4022), kas visos braucienos sakrāja vien 7 punktus. Par otrās vietas ieguvējiem kļuva Silards Kamergrauzis un Sandis Rauza (13 punkti). Trešajā vietā ar 23 punktiem ierindojās Kārlis Šultes un Ingusa Rorbaha ekipāža.