Wednesday, 14 October 2015 16:08

Izsludināta pieteikšanās uz 2016. gada 'Winner Optimist' laivām un dalību 'Winner Team' komandā

2015. gada Winner Team pārstāve Agate Einause (Pilsētas jahtklubs) 2015. gada Winner Team pārstāve Agate Einause (Pilsētas jahtklubs) Foto: sintija sīmane

Pasaulē populārāko Optimist klases laivu ražotājs dāņu kompānija Winner Optimist ir izsludinājusi ikgadējo pieteikšanos uz jaunas Optimist klases laivas iegādi par īpaši izdevīgu cenu un dalību 2016. gada Winner komandā.

“Latvijai šogad izdalītas trīs Winner Team laivas. Viena no tām jau ir rezervēta, bet uz atlikušajām divām laivām var pieteikties līdz šā gada 20.novembrim SIA Regate Takats, kas ir firmas Winner oficiālais pārstāvis Latvijā, Lietuvā un Baltkrievijā” informē uzņēmuma pārstāvis Alberts Rozins.

“Ja pretendentu skaits uz laivām būs lielāks par trim, notiks atlase, kuras pamatā tiks ņemti vērā rezultāti, kas sasniegti šā gada Latvijas čempionātā Optimist klasē”, norāda A.Rozins.

Saskaņā ar Winner Optimist sniegto informāciju uz iekļaušanu Winner komandā var pretendēt nacionālā Optimist ranga Top 3 burātāji. Burātājus iekļaušanai komandā var ieteikt arī Winner Optimist laivu ražotāja nacionālais dīleris.

Burātājiem, kas iekļauti komandā, ir iespēja piedalīties ražotāja rīkotās nometnēs un trenēties kopā ar labākajiem katras valsts Optimist burātājiem. Burātājam kā Winner komandas biedram ir jāpiedalās dažāda ranga sacīkstēs ar Winner laivu, jāinformē ražotājas par sasniegtajiem rezultātiem un jāsniedz savs vērtējums par laivas lietošanu, ir jābūt draudzīgam un atsaucīgam komandas biedram.

Burātāji pēc jaunās laivas parasti dodas uz Dānijas pilsētu Fāborgu, kur atrodas Winner Optimist laivu ražotne. Vienlaicīgi Winner komandā iekļautajiem burātājiem tur notiek divu dienu treniņnometne, kuras laikā ir iespēja slīpēt burātprasmes un tehniku pieredzējušu treneru vadībā, kā arī satikt vienaudžus no dažādām valstīm.

Interesenti, kuri vēlas pieteikties uz vietu Winner Team komandā un rezervēt laivu, aicināti sazināties ar firmas Winner Optimist pārstāvi, rakstot uz e-pastu regate @ regate.lv vai zvanot pa tālruni 29238337.

 

 

 

Winner Team laivas komplektā ietilpst:

- īpaša modeļa DenMark 3D Star Optimist laiva

- viena modeļa stūre (N1), šverts

- takelāža

- rati

- smeļamais kauss, airis

- laivas apsegs

- Winner jaka, cepure un T-krekls

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE