Monday, 14 September 2015 21:57

Mutore Igaunijas čempionātā Laser 4.7 klasē sasniedz Latvijai augstāko vietu

Mutore Igaunijas čempionātā Laser 4.7 klasē sasniedz Latvijai augstāko vietu Foto: Riina Ramst / Eesti Jahtklubide Liitu

Līdz ar Pērnavas rudens regati svētdien nosledzās Igaunijas čempionāts Laser 4.7 klasē. 

Latvijas burātāja Anna Mutore (Rojas zēģelētāju skola / jahtklubs Engure), piedaloties divos no trīs Igaunijas čempionāta posmiem, nopelnīja 165 punktus, kas kopvērtējumā deva 15. vietu kopējā ieskaitē un 2. vietu meiteņu ieskaitē.

Mutore bija vienīgā no astoņiem Latvijas burātājiem, kas piedalījās vairāk kā vienā čempionāta posmā.

Ar 312 ieskaites punktiem 32 burātāju konkurencē Igaunijas čempiona titulu izcīnīja Rasmus Mālins (PJK). Ar 307 punktiem vicečempiona titulu ieguva Mikaels Ristmets (ROPK), bet bronzas godalgu izcīnīja Evo Annus (ROPK), kurš nopelnīja 305 punktus.

Meiteņu ieskaitē par čempioni kļuva Marisa Sērsante (Tallinas jahtklubs).

Vietu čempionātā noteica burātāju savāktais punktu skaits Sāremas pavasara regatē (Saaremaa Merispordi Seltsi regatt) (29.-31.05.), Tallinas jahkluba kausā (Tallinna Jahtklubi karikavõistlused) (28.-30.08.) un Pērnavas rudens regatē (Pärnu Sügisregatt) (11.-13.09.).

Punktu skaits tika piešķirts atbilstoši kvalifikācijas braucienos iegūtajai vietai. Papildus punktus piešķīra par finālbraucienos izcīnītājām vietām.

 

REZULTĀTI (Latvijas burātāji) - Igaunijas čempionāts Laser 4.7 klasē

iegūtā vieta kopvērtējumā / burātājs/-a / jahtklubs / iegūtā vieta citā ieskaitē vai grupā (ja attiecas)

15. Anna Mutore (Rojas zēģelētāju skola / jahtklubs Engure) | meiteņu ieskaitē - 2. vieta, U18 grupā meiteņu ieskaitē - 2. vieta

21. Estere Paula Kumpina (Priedaines jahtklubs) | meiteņu ieskaitē - 4. vieta, U18 grupā meiteņu ieskaitē - 4. vieta

22. Kristers Briedis (Kuivižu jahtklubs)

24. Agija Elerte (Rīgas jahtklubs)  | meiteņu ieskaitē - 5. vieta, U18 grupā meiteņu ieskaitē - 5. vieta

25. Alens Bilde (Priedaines jahtklubs)

26. Helēna Rause (Rīgas jahtklubs) | meiteņu ieskaitē - 6. vieta

29. Elvīra Ščedrina (Priedaines jahtklubs)  | meiteņu ieskaitē - 7. vieta, U18 grupā meiteņu ieskaitē - 6. vieta

31. Sāra Caune (Priedaines jahtklubs)  | meiteņu ieskaitē - 8. vieta, U18 grupā meiteņu ieskaitē - 7. vieta

/Avots: Eesti Jahtklubide Liit / 

 

VIDEO

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

 

Tallinna Jahtklubi karikavõistlused

 

Pärnu Sügisregatt

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE