Sunday, 13 September 2015 22:51

Optimist klases burātājs Pļaviņš izcīna 3. vietu Pērnavas rudens regatē

Pērnavas rudens regates Optimist klases medaļnieki - Eduards Pļaviņš (no kreisās), Mārtens Miks, Stens - Markuss Andersons Pērnavas rudens regates Optimist klases medaļnieki - Eduards Pļaviņš (no kreisās), Mārtens Miks, Stens - Markuss Andersons Foto: Riina Ramst / Eesti Jahtklubide Liitu

Rīgas jahtkluba burātājs Eduards Pļaviņš (LAT 120) svētdien, 13. septembrī, Pērnavā izcīnija 3. vietu Pērnavas rudens regates Optimist klasē.

Pļaviņš astoņdesmit sešu dalībnieku konkurencē pēc kvalifikācijas braucieniem stabili atradās vadībā, nodrošinot uzreiz vietu finālā zelta flotē. Finālā sacentās trīs labākos rezulātus uzrādījušie burātāji, kā arī pusfināla (sudraba flotes), kurā sacentās burātāji, kas kvalifikācijā ieņēma 4. līdz 10. vietu, uzvarētājs.

Tomēr Mārtena Mika (EST 162), pusfināla uzvarētāja Stena - Markusa Andersona (EST 191), Hendrika Holtsmaņa (EST 206) un Pļaviņa finālā, pārāks izrādījās Kalevas jahtkluba pārstāvis Miks, aiz sevis atstājot Andersonu, Pļaviņu un šā gada Kuivižu kausa ieguvēju Holtsmani.

Meiteņu konkurencē uzvarēja Angelina Marija Izabela (EST 216). Otrajā vietā ierindojās Rīgas jahtkluba burātāja Elza Cibule (LAT 107), kura ieņēma 2. vietu arī U16 vecuma grupā un U13 grupā meiteņu ieskaitē, bet 3. vietu U13 grupā. Trešajā vietā ierindojās Helēna Ausmane (EST 178).

Leila Helga Sāra Tolstika (LAT 118) no jahtkluba Engure izcīnīja 3. vietu U13 meiteņu ieskaites grupā.

Sacensībs notika no 11. līdz 13. septembrim Pērnvas līcī Optimist, Laser 4.7 un Zoom8 klasēm.

Latvijas burātāju vietas Pērnavas rudens regatē - Optimist klase

1. Mārtens Miks

2. Stens - Markuss Andersons

3. Eduards Pļaviņš (Rīgas jahtklubs)

4. Hendrika Holtsmanis

13. Elza Cibule (Rīgas jahtklubs) | 2. vieta meiteņu ieskaitē, U16 grupā un U13 grupā meiteņu ieskaitē, 3. vieta U13 vecuma grupā

16. Samanta Leitāne (jahtklubs Engure)

22. Anna Vernere (Stirnu raga jahtklubs)

24. Ričards Jurciņš (jahtklubs Engure)

25. Leila Helga Sāra Tolstika (jahtklubs Engure) | 3. vieta U13 vecuma grupā meiteņu ieskaitē