Wednesday, 28 December 2016 16:53

Latvijas 'Optimist' burātāji sāk sacensības Horvātijas Starptautiskajā Jaunā gada regatē

Latvijas 'Optimist' burātāji sāk sacensības Horvātijas Starptautiskajā Jaunā gada regatē Foto: Sailing Club Zvir Hvar

Trešdien, 28. decembrī, Hvarā / Horvātijā sākās 40. Starptautiskā Jaunā gada regate (40. International New Year's Regatta) Optimist klasei, kurā startē arī divi Latvijas burātāji Mārtiņš Atilla (Latvijas Topper klubs) un Rihards Straume (Pilsētas jahtklubs).

Stiprā vēja dēļ notika tikai viens no trim plānotajiem braucieniem, pēc kura Atiila ierindojās 4. vietā, bet Straume - 27. vietā.

Tāpat regatē startē četri burātāji no Igaunijas, no kuriem labāko rezultātu dienas vienīgājā braucienā uzrādīja Hendriks Holtsmans (Pērnavas jahtklubs), kurš vienlaikus ir līderis U12 vecuma grupā.

Pirmajā vietā ir Neitans Berto (Horvātija / J/K Maestral), otrais - Filips Jurisičs (Horvātija / J/K Mornar), trešais - Aleksis Maļina (Slovākija / J/K Slovan). Meiteņu ieskaitē labāko rezultātu sasniedza Noela Petesiča (Horvātija / J/K Uskok), kura kopvērtējumā ieņem 10. vietu.

Sacensības pavisam startē 91 burātājs un burātāja no 11 valstīm. Tā kā dalībnieku skaits nepārsniedz simta robežu, visi startē vienā grupā.

Visi rezultāti+

Sacensības norisināsies līdz 31. decembrim. Kopā plānoti 9 braucieni. Minimālais braucienu skaits, lai sacensības ieskaitītu kā notikušas, ir trīs braucieni.

Regates noslēdzošajā dienā paredzēta arī īpaša piemiņas regate par godu Starptautiskās Jaunā gada regates aizsācējam Zdenko Roićam.

 

Regates distances shēma: 

Regates norises vieta: 

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE