Wednesday, 04 March 2015 19:48

Eiropas čempionātā ledusburāšanā arī šodien ne viss gludi

Eiropas čempionātā ledusburāšanā arī šodien ne viss gludi Foto: Patriks Štenbergs

Pēc vakardien piespiedu kārtā iegūtas brīvas dienas šodien pirmie starti sākās ap pulksten 12-iem, bet jau citā vietā - Võrtsjärv ezera ziemeļrietumu daļā. Ledus jaunajā sacīkšu norises vietā ir mīksts un vietām klāts ar sasalušu sniegu. 

Bronzas un sudraba flotes katra veica divus braucienus, bet zelta flote paspēja izbraukt tikai vienreiz. Vēja stiprums uz otro braucienu no 6-8 m/s bija nokrities līdz 2-3 m/s, kā arī bija mainījis kustības virzienu.

Pēc pavisam kopā veiktiem pieciem braucieniem zelta flotē Madars Alviķis (O-31) zaudējis vienu vietu un ir ceturtais. No trešās vietā esošā Lukaša Zakrzevska viņu šķir viens punkts. Matīss Alviķis (O-311) ir lejā par trīs vietām un ieņem 18.vietu, Gatim Gaudumam (O-10) šodienas brauciens diskvalificēts - nokļūdījās distancē, un rezultātā kritums par četrām vietam uz 27.vietu, Raivo Elnionis (O-4) nestartēja - temperatūra un izstāšanās no turpmākās cīņas. Kopvērtējumā patlaban viņam 30.vieta.

Vienīgais rezultāta uzlabojums ir Gunāram Rozenbergam (O-6), kurš, finišējot 16-ais četrdesmit piecu braucēju lielā flotē, no 43.vietas ir pakāpies uz 38.vietu.

Sudraba flotē vienu vietu ir zaudējis arī Kristaps Kārkliņš (O-11) un patlaban flotē ieņem 4.vietu. Arī viņu no trešās vietas šķir viens punkts. Bet Artis Bērziņš (O-2) ir pakāpies par vienu vietu un ir 17-ais.

Arī bronzas flotē startējošais Jānis Jēkabsons (O-8) šodien ir zaudējis četras vietas un ir 11-ais.

Čempionāta līderis nepārspēti ar visām pirmajām vietām braucienos ir Karols Jablonskis (P-36).

 

REZULTĀTI PĒC 2.sacīkšu dienas

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE