Saturday, 31 January 2015 23:50

Igaunijas čempionāta ledusburāšanā otrā diena

Noslēgusies Igaunijas čempionātā ledusburāšanā otrā diena ar diviem braucieniem  DN un Ice-Opti klasēs un pieciem braucieniem Mono XV klasē. 

Madars Alviķis (O-31) DN klasē pirmajā braucienā finišēja desmitajā vietā, bet otrajā bija piektais. Pēc pieciem braucieniem ar 19 punktiem viņš joprojām saglabā 4.vietu, par punktu atpaliekot no pjedestāla.

 

Šodienas braucieni atnesa izmaiņas arī medaļnieku rindās. Ungāru Pīteru Hamrau (M-53), kurš pēc pirmajiem trim braucieniem bija līderis, nomainīja mājinieks Vaiko Voremā (C-6). Viņš abos braucienos finišēja pirmais, kopsummā iegūstot četrus punktus un trīs punktu pārsvaru pār Hamru.

 

Raivo  Elnionis (O-4) ceturto braucienu neuzsāka, bet piektajā braucienā uzrādīja vien 16.labāko rezultātu, kopsummā noslīdot no 9.vietas uz 13.vietu.

 

Vietas zaudēja arī trešajā desmitā esošie burātāji. Gatis Graudums (O-10), kurš tāpat kā Elnionis ceturto braucienu nesāka, noslīdējis par trīs vietām un patreiz ir 25.vietā. Gunārs Rozenbergs (O-6) no 25.vietas noslīdējis uz 26.vietu. Artis Bērziņš (O-2) pēc iegūtām divām 28.vietām abos dienas braucienos no 23.vietas noslīdējis uz 28.vietu.

 

Herberts Miezītis (O-34) no 31.vietas noslīdējis uz 34.vietu. DN Junior grupā deviņu dalībnieku konkurencē viņām ir 7.vieta.

 

Ice - Optimist klasē otrā diena izmaiņas līderpozīcijās nav ieviesusi. Keiss Lūrs (C-5) bija ātrākais arī ceturtajā un piektajā braucienā. Tikpat stabilus rezultātus uzrādīja arī Joseps Lauss (C-2), kurš ir otrajā vietā, un Markuss Kostabis (C-25), kurš ir trešajā vietā.

 

Roberts Jānis Vancovičs (LAT 71) un Eduards Pļaviņš (LAT 777) šodien nestartēja un Vancovičs kopvērtējumā no 8.vietas noslīdējis uz 12.vietu, bet Pļaviņš (LAT 777) no 13.vietas uz 15.vietu.

 

Mono XV klase arī otrajā dienā veica piecus braucienus, pēc kuriem pirmās dienas līderi Vello Jurjo un Andrusa Padu ekipāža (C-3) noslīdēja uz 3.vietu, dodot vietu Otto Kolka un Sīvena Šubina (C-13) ekipāžai.

 

Igaunijas čempionāta ledusburāšanā noslēgsies 1.februārī. Sacīkstes rīko Igaunijas ledusburāšanas savienība.

 

 

 

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE