Saturday, 24 January 2015 21:24

Pēc Latvijas čempionāta ledusburāšanā pirmās dienas vadībā izvirzās Gatis Graudums

Latvijas čempionāta ledusburāšanā DN klasē pirmajā dienā burātāji veica piecus braucienus, no kuriem Gatis Graudums (O-10) uzvarēja četrreiz, kopējā ieskaitē nopelnot četrus punktus. 

Madars Alviķis (O-31), kurš čempionātu uzsāka ar uzvaru pirmajā braucienā, patreiz ar 9 punktiem ir otrais.     

Trešais pēc pirmās dienas ir Raivo Elnionis (O-4), kurš no Grauduma atpaliek par 7 punktiem.

DN Junioru grupā ātrākā bija Rūta Eistreiķe (O-14), kurai kopējā DN rezultātu ieskaitē ar 30 punktiem patreiz ir 9.vieta.

Ice - Optimist grupā trīs dalībnieku konkurencē pārliecinošs līderis ir Roberts Jānis Vancovičs (LAT-71), kurš visus piecus braucienus veica pirmais.

Vienīgais ārvalstu viesis, čehs Vladislavs Ptaškins (CZ-112), neskatoties uz tehnisku problēmu ceturtajā braucienā, kas viņam liedza to pabeigt, pēc pirmās sacensību dienas ar 22 punktiem ieņem 6.vietu.

Kā Ptaškins norādījis savā Facebook kontā, ejot pa vējam ar pieklājīgu ātrumu un atrodoties kantē, viņš esot konstatējis, ka ledusjahta ir palikusi bez labās puses slieces. Ptaškins esot mēģinājis gaisā noturēties pēc iespējas ilgāk, bet “vienu dienu jautrība beidzas un manas [jahtas] slieces stiprinājums piezemējās uz ledus. Slīdēšana, apstāšanās, sniegs kokpitā - jūs jau zināt..”. 

Sacīkstēs uz Ķīšezera ledus kopā startē 15 burātāju. Viņu vidū nav pašreizējais Latvijas čempions Matīss Alviķis. Kurš ieņems viņa vietu, noskaidrosies čempionāta noslēguma dienā svētdien.

 

 

 

 

 

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE