Wednesday, 05 March 2014 21:35

Madars Alviķis izcīna 6.vietu pasaules čempionātā ledusburāšanā DN klasei, uzvar patreizējais Eiropas čempions Jablonskis

Pasaules čempionātā ledusburāšanā DN klasei šodien Hāpsalā (Igaunija) Madars Alviķis izcīnijis augsto 6.vietu, vēsta organizatoru publicētā informācija.   

Par pasaules čempionu kļuvis polis Karols Jablonskis, čempiona titulu noceļot tautietim Tomasam Zakrzevskim, kurš palika 3.vietā. Jablonskis, kurš ir arī patreizējais Eiropas čempions, līderos izvirzījās pirmajā sacīkšu dienā un sekmīgi spēja savas pozīcijas noturēt līdz galam. Bet vicečempiona gods vēl vienam poļu burātājam, Mihaelam Burcinskims. Tādējādi poļu burātāji vēlreiz apliecina, ka Polija ir ledusburāšanas lielvalsts. 

Pārējiem Latvijas burātājiem čempionāts aizvadīts ar dažādām sekmēm. Matīss Alviķis, kas pēc pirmās dienas atradās 10.vietā, kopvērtējumā ieņem 16.vietu. Gatis Graudums pēc pirmajā dienā iegūtas 33.vietas pakāpās par astoņām vietām un čempionāta kopvērtējumā ieguva 25.vietu. Raivo Elnionis savu sniegumu šodien uzlaboja par trīs vietāmun no 29.vietas pakāpās uz 26.vietu, bet vecmeistars Gunārs Rozenbergs pasaules čempionātu noslēdz 34.vietā.

Visi Latvijas burātāji sacentās augstajā A grupā (Zelta flotē), kurā pavisam startēja 51 dalībnieks.

Rīt plānots Eiropas čempionāts. 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE