Tuesday, 11 February 2014 16:03

Noskaidroti 2014.gada Lietuvas čempioni ledusburāšanā

Nedēļas nogalē no 8.līdz 9.februārim Lietuvā uz spoguļgluda Elektrėnai ezera ledus aizvadīts Lietuvas čempionāts ledusburāšanā. Tajā par uzvarām trīs klasēs - “DN”, “Ice-Optimist” un “Ice- Blokart”  cīnījās 38 burātāji no Viļņas, Elektrėnai, Kauņas, Šauļiem, Nidas, Trāķiem un Anykščiai.

Pirmajā dienā vēja stiprums svārstījās no 2-3 m/s, kas uz gludā ledus tomēr neliedza sasniegt ātrumu 20-30 km/h, bet otrajā dienā tā stiprums pieauga līdz 5-6m/s, kas ļāva attīstīt ātrumus no 35 -45 km/h, bet DN klasē līdz pat 60 km/h.

“DN” klasē, uzvarot visos astoņos braucienos, par Lietuvas čempionu kļuva Šarūnas Sodeika (T - 11) (Viļņa). Otrajā vietā Linas Baublys (Viļņa), bet trešajā  - Vadimas Grigonis (T-1) (Viļņa).

“Ice - Optimist” klasē gan kopējā ieskaitā, gan zēnu konkurencē uzvarēja Laurynas Liugas no Šauļiem. Meiteņu konkurencē Jovilė Gedmontaitė (Šauļi).

“Ice-Blokart” klasē, kurā 27 burātāji sacentās četrās svaru grupās (super viegls, viegls, vidēji viegls, smags), par uzvarētājiem attiecīgi kļuva Laurynas Liugas (Šauļi), Dominykas Žižys (Viļņa), Matas Mizgiris (Nida) un  Liutauras Kižys (Trakai).

Visi rezultāti apskatāmi šeit: http://www.blokart.lt/2014/rezultatai-ice-cemp.pdf

 

VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=f29ZsG8hJ9U

 

Avots: http://www.lbs.lt/ 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE