Monday, 10 February 2014 12:46

“Ķīšezera regatē” Latvijas čempionam ledusburāšanā Matīsam Alviķim 2.vieta; uzvar igaunis Tagu

Latvijas čempions ledusburāšanā DN klasē Matīss Alviķis (O 311) svētdien “Ķīšezera regatē” piekāpās Igaunijas vicečempionam Karl - Hannes Tagu (C 31). Bet pirmās dienas līderis Gatis Graudums (O 10) kopvērtējumā trešais.

“DN” klases “Ice Junior” grupā pirmās trīs vietas dalā igauņi. Pirmās dienas līderim Renne Riim (C 24) otrā vieta,  Johannes Puusepp (C 54), pakāpjoties no ceturtās, pirmais, bet trešais Kevin Grass (C 23). Rūta Eistreiķe (O 14) kā lābākā no pašmāju sportistiem šajā grupā, sacenības noslēdza 7.vietā. Dāmu konkurencē viņai 2. vieta, pirmā igauniete Johanna Saareke (C 42). Bet trijnieku noslēdz Madara Dančauska (0 31).

“Ice - Optimist” klasē līderu trijnieks pēc otrās dienas braucieniem izmaiņas nepieredzēja un uz podiuma augstākās pakāpes stājās Igaunijas vicečempions Keith Luur (C 6) no Sāremas jahtkluba. Otrajā vietā igauņu čempions Joosep Laus (C 2), bet trešajā vietā Latvijas čempions Roberts Jānis Vancovičs (O 71).

“Ķīšezera regatē”, kas no 8.līdz 9.februārim norisinājās Rīgā, kopā ar pašmāju ledusburātājiem startēja 28 igauņu burātāji.

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE