Friday, 27 January 2017 12:44

Par Pērnavas ledusburāšanas čempionu kļuvis Matīss Alviķis

Par Pērnavas ledusburāšanas čempionu kļuvis Matīss Alviķis Foto: Jaak Nirgi

Par Pērnavas un Pērnavas apriņķa čempionāta ledusburāšanā uzvarētāju aizvadītāja nedēļas nogalē kļuva Latvijas ledusburātājs Matīss Alviķis (O-311).

Alviķis sacensības sāka, pirmajos divos pavisam no pieciem braucienos piekāpjoties Vaiko Voremā (C-6) un Oļegam Vasiļevam (R-1). Bet jau nākamos trijos Latvijas burātājs spēja gūt pārsvaru un finišēt pirmais, nodrošinot sev uzvaru arī kopvērtējumā.

Otrajā vietā ierindojās Vaiko Voremā, kurš, Alviķim piekāpās pēdējā braucienā, ar to izšķirot arī čempionāta rezultātu. Abiem burātājiem gan pēc faktiskā vērtējuma, gan pēc viena sliktākā rezultāta izslēgšanas bija vienāds punktu skaits.

Trešajā vietā ar četru punktu starpību ierindojās Oļegs Vasiļjevs.

 

 

 

DN Junior grupā septiņu burātāju konkurencē uzvaru izcīnīja Kevins Grass (C-23), kurš kopējā ieskaitē bija ceturtais, Ice-Optimist klasē uzvarēja Georgs Paomess (C-28), bet monotipa XV klasē - Ants Hāvels un Kristo Ēunaps (C-8).

Čempionātā kopumā startēja 16 DN klases laivas, septiņas Ice-Optimist laivas un sešas XV klases laivas.

Sacensības notika Romasārē, Sāremā salā no 21. līdz 22. janvārim.  

Visi rezultāti+

 

 

 

 

 

1 komentārs

  • Lehelia Thursday, 02 March 2023 04:38 Lehelia

    canadian pharmacy cialis 20mg 2020 04; 32066975 DNA methylation near the INS gene is associated with INS genetic variation rs689 and type 1 diabetes in the Diabetes Autoimmunity Study in the Young

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE