Monday, 08 February 2016 12:10

Eistreiķei uzvara Lietuvas ledusburāšanas čempionātā; Pampem bronza, bet Zvilnam 5. vieta

Eistreiķei uzvara Lietuvas ledusburāšanas čempionātā; Pampem bronza, bet Zvilnam 5. vieta Foto: Elektrėnų buriuotojų klubas "POSEIDONAS"

Latvijas burātāja Rūta Eistreiķe (O-14) svētdien, 7. februārī, kļuva par Lietuvas ledusburāšanas čempioni DN klasē.

Divu dienu laikā Eistreiķe četros braucienos, no kuriem trijos finišēja pirmā, bet vienā ieguva dnf, sakrāja 17 punktus. Tas viņu ierindoja trešajā vietā, bet pēc sliktākā rezultāta (14 punktu) atskaitīšanas, Latvijas burātāja kļuva par absolūto uzvarētāju. Otrajā vietā kopvērtējumā palika Jovile Gedmontaite (T-111).

Alfs Pampe (O-16), kuram šīs bija pirmās starptautiskās ledusburāšanas sacensības, ar vienu dnf (14 punkti, atskaitīts kā sliktākais rezultāts),  vienu otro un divām trešajām vietām braucienos, kopvērtējumā ar 8 punktiem izcīnīja 3. vietu.

Jaunākais Latvijas pārstāvis Ēriks Zvilna (O-10) trijos braucienos nefinišēja, bet pēdējā bija ceturtais, kas  kopvērtējumā trīspadsmit dalībnieku konkurencē viņam deva 5. vietu.

Sacensības notika no 6. līdz 7. februārim Elektrīnes lagūnā. Kā pastāstīja organizatori, dalībniekus - īpaši mazāk pieredzējušos, distancē nepatīkami pārsteidza daudzviet caurumiem klātais ledus, kas vairākiem rezultējās ne vien ar finiša nesasniegšanu, bet arī bojātu inventāru, bet vairākus atturēja no piedalīšanās sacensībās vispār. 

Visi rezulāti

Foto

Foto avots: Elektrėnų buriuotojų klubas "Poseidonas"

1 komentārs

  • Innophy Saturday, 04 March 2023 22:58 Innophy

    1 1999 89 91; Matthew J where to buy cialis cheap

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE