Monday, 31 August 2020 09:50

Kamergrauzis un Rauza izcīna 2020.gada Latvijas čempionu titulu TopCat K1 klasē

Kamergrauzis un Rauza izcīna 2020.gada Latvijas čempionu titulu TopCat K1 klasē Foto: OHM / buruskola.lv

Par Latvijas čempioniem katamarānu TopCat K1 klasē svētdien, 30. augustā, Liepājā kļuva Silarda Kamergrauža un Sanda Rauzas komanda (Jūrmalas burāšanas klubs ‘Jūrmala’).

Kamergrauža – Rauzas komanda uzvaru izcīnīja ar stabilu sniegumu četros no sešiem braucieniem, kuros katrā ieguva otro vietu. Vienā no pārējiem diviem braucieniem tika iegūta pirmā vieta, bet vēl vienā, kas bija arī noslēdzošais brauciens, viņi palika piektie. Šī vieta gan neietekmēja komandas rezultātu kopvērtējumā, jo tās sniegums līdz pēdējam braucienam bija pietiekami augsts, lai izcīnītu uzvaru čempionātā. Labāko rezultātu Kamergrauzis un Rauza uzrādīja arī pēc faktiskā snieguma disancē jeb pirms neto rezultātu aprēķina.

Otro vietu čempionātā izcīnīja daudzkārtējie Latvijas čempioni Guntars Maļina un Jānis Priede (TopCat Asociācija/ Marina Malina), kuri no šī gada čempioniem atpalika par diviem punktiem. 

Trešo godalgoto vietu izcīnīja Didzis Gavars un Indulis Grinfogelis (TopCat Asociācija/ Marina Malina). Komanda pirms pēdējā brauciena uz starta līnijas stājās kā potenciālie otrās vietas ieguvēji, bet iegūtā trešā vieta pēdējā braucienā augstāku rezultātu liedza sasniegt. 

Avots: lc2020.buruskola.lv

Čempionāts norisinājās no 28. līdz 30. augustam Karostā, Liepājā. Latvijas čempionu tituli tika noteikti arī ‘Optimist’, ‘Laser’ laivu klasēs, kā arī  vējdēļu ‘Techno 293’ klasē. 

Čempionāti kopumā pulcēja 150 sportistus no Latvijas un arī Lietuvas.

Avots: lc2020.buruskola.lv

FOTO NO LATVIJAS ČEMPIONĀTA 2020 TOPCAT K1 KLASĒ

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE