Sunday, 30 August 2020 08:25

Atilla izcīna 5. vietu Eiropas jauniešu čempionātā Laser 4.7

Atilla izcīna 5. vietu Eiropas jauniešu čempionātā Laser 4.7 Foto: Thom Touw Photography

Vadošais Latvijas Laser klases burātājs Mārtiņš Atilla sīvā konkurencē puišu ieskaitē izcīnīja 5. vietu Eiropas jauniešu čempionātā Laser 4.7.

Atilla vairākos savas grupas braucienos uzrādīja vadošās vietas, bet nopelnot arī vienu diskvalifikāciju, kas gan tika izslēgts kā sliktākais rezultāts. Pēc kvalifikācijas zelta grupā, burātājs pirmajā braucienā šajā grupā un septītajā braucienā kopumā finišēja pirmais. Nākamājā braucienā bija sestais, bet noslēdzošajos trijos finišā atradās otrajā desmitā. Kopumā četros vienpadsmit braucienos nopelnīja 95 punktus. 

 

Latvijas burātājas Mārtiņš Atilla (otrais no kreisās pirmajā rindā) apbalvošanas ceremonijā EČ jauniešiem Laser 4.7 | Foto: Thom Touw Photography

Par uzvarētāju ar stabilu sniegumu un nopelnītu 71 punktu kļuva grieķu burātājs Anastasios Gkaripis, otrajā vietā ar 76 punktiem ierindojās poļu burātājs Przemislavs Mačovskis, bet trešajā vietā ar 85 punktiem ir Domenico Lamante no Itālijas. Tikai par pieciem punktiem vairāk nekā Atillam ceturtajā vietā ir Hide Šrafords no Nīderlandes. 

Meiteņu ieskaitē uzvarēja Anja Von Almena no Šveices. 

Zēnu ieskaitē kopā startēja 107 burātāji, bet meiteņu ieskaitē - 78 burātājas. 

Sacensības notika no 14. līdz 21. augustam Portugāles dienvidu daļas populārajā kurortā Vilamorā, Algarves reģionā.

 

 

1 komentārs

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE