Thursday, 02 May 2019 08:29

Kumpiņa 5. vietā pēc Laser Eiropas kausa trofejas izcīņas trīs posmiem

Kumpiņa 5. vietā pēc Laser Eiropas kausa trofejas izcīņas trīs posmiem Foto: Pierrick Contin

Pēc trīs 2019. gada Laser klases Eiropas kausa Trofejas (Laser Europa Cup Trophy) izcīņas posmiem Estere Kumpiņa (Rīgas jahtklubs) ieņem 5. vietu Laser Radial sieviešu ieskaitē.

Kumpiņa startēja divos no Eiropas kausa Trofejas trim izcīņas posmiem, sakrājot 105 punktus.

Pirmais posms norisinājās Koperā, Slovēnijā, no 15. līdz 17. martam. Tajā burātāja izcīnīja 13.vietu. Otrais posms norisinājās Lugano, Šveicē, no 29. līdz 31. martam. Šajā posmā Kumpiņa nestartēja. Trešais posms bija Jērā, Francijā, no 11. līdz 14. aprīlim, kuru Kumpiņa noslēdza 36. vietā.

Līdere ar 68 punktiem ir Sofija Naumenko (Ukraina), kura startēja pirmajos divos posmos, attiecīgi izcīnot 9. un 3. vietu.

Visi rezultāti

Laser Radial vīriešu ieskaitē Latvijas burātāji šobrīd nav startējuši. Līderis ar 21 punktu ir Otto Dālbergs no Somijas, kurš startēja visos posmos, attiecīgi izcīnot divas pirmās vietas un vienu 19. vietu.

Visi rezultāti

Laser Standard ieskaitē Latvijas burātāji šobrīd nav startējuši. Līderis ar 51 punktu ir Marko Smoličs no Horvātijas, kurš startēja pirmajos divos posmos, attiecīgi izcīnot 2. un 1. vietu.

Visi rezultāti

Laser 4.7 sieviešu ieskaitē Elza Cibule (Rīgas jahtklubs) ir 18. vietā (97 punkti). Startēja tikai Slovēnijas posmā, izcīnot 7. vietu.

Līdere ar 4 punktiem ir Ursula Balas no Horvātijas, kura startēja visos posmos un attiecīgi izcīnīja pirmās divas vietas un vienu otro vietu.

Visi rezultāti

Laser 4.7 vīriešu ieskaitē Eduards Pļaviņš (Rīgas jahtklubs), kurš arī startēja tikai Slovēnijas posmā, ir 38. vietā (226 punkti). Slovēnijā viņš izcīnīja 12. vietu.

Līderis ar 62 punktiem ir Hermanis Noe no Šveices, kurš startēja visos trīs posmos, attiecīgi izcīnot 17., 4. un 41. vietu.

Visi rezultāti

Nākamais Laser Eiropas kausa Trofejas izcīņas posms notiks Torbolē, Itālijā no 9. līdz 12. maijam. Šīm sacensībām no Latvijas nav pieteiciens neviens dalībnieks.

Šim posmam sekos sacensības Stāvangerā, Norvēģijā no 31. maija līdz 2. jūnijam.  

Pavisam kopā paredzēti desmit posmi.

 

Avots: eurilca.org

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE