Tuesday, 16 April 2019 21:20

Arī LZS apstiprina Latvijas Jaunatnes Olimpiādes burāšanas sacensību nolikumu

Arī LZS apstiprina Latvijas Jaunatnes Olimpiādes burāšanas sacensību nolikumu Foto: LJO/LOK

Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiādes (LJO) burāšanas sacensību nolikums apstiprināts Latvijas Zēģelētāju savienības (LZS) valdes sēdē 11. aprīlī, liecina savienības mājas lapā publicētā informācija.

LZS ir viena no pēdējām sporta federācijām, kas apstiprinājusi sava sporta veida sacensību nolikumu. Tiesa, LJO oficiālajā mājas lapā tas vēl nav publicēts.

LJO notiks no  5. līdz 7.jūlijam. To organizē Jelgavas pilsēta.

Burāšanas sacensības notiks Engurē.

LJO sacensību programmā iekļauti 27 Olimpiskie sporta veidi: airēšana, badmintons, basketbols 3x3, bokss, burāšana, cīņa, džudo, futbols, galda teniss, golfs, handbols, jātnieku sports, kanoe un smaiļošana, karatē, loka šaušana, paukošāna, peldēšana, regbijs, riteņbraukšana, skeitbords, svarcelšana, šaušana, taekvondo, teniss, triatlons, vieglatlētika, vingrošana, volejbols, kā arī 2 neolimpiskie sporta veidi orientēšanās un skvošs.

Kopā tiks sadalīti 238 medaļu komplekti.

Sacensību dalībnieki ir Latvijas Republikas pilsoņi un pastāvīgie Latvijas Republikas iedzīvotāji. Dalībnieks var pārstāvēt tikai vienu pašvaldību. Dalībnieku vecuma u.c. ierobežojumus nosaka atbilstoši katrā sporta veidā noteiktajam.

Pieteikšanās LJO notiks līdz 14. jūnijam.

LJO ir valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Sacensību mērķis ir noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus. Vienlaikus sportisti vairākos sporta veidos sacentīsies par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, kas nākamā gada vasarā notiks Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.

Iepriekšējā LJO notika 2017.gadā Cēsīs.

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE