Sunday, 27 August 2017 10:44

Pasaules čempionātā Laser Radial klasē Latvijas burātājas piekāpjas spēcīgajai flotei; uzvar mājiniece Bauvmēstere un polis Rudavskis

Pasaules čempionātā Laser Radial klasē Latvijas burātājas piekāpjas spēcīgajai flotei; uzvar mājiniece Bauvmēstere un polis Rudavskis Foto: ThomTouw.com Photography

Bezvēja apstākļos sestdien Medemblikā (Nīderlande) aizvadīta pasaules čempionāta Laser Radial klasē pēdējā sacensību diena, līdz ar to piektdien pēc diviem vienīgajiem finālbraucieniem iegūtās vietas ir arī galīgās.

Par uzvarētāju ar 22 punktu pārsvaru kļuva Rio Olimpiskā čempione Marita Bauvmēstere (Nīderlande), kura pēc faktiskā punktu skaita ierindojas otrajā vietā, bet līderpozīcijas un līdz ar to arī uzvaru nodrošināja pēc sliktāko rezulātu atskaitīšanas, kas šajā gadījumā ir divi braucieni. 

Otrajā vietā ir Evi Vanakere (Beļģija), kura pēc faktisko punktu skaita ir lābākā rezultāta autore, bet pēc sliktāko rezultātu atskaitīšanas ir tikai otrā.

Trešajā vietā ir Manami Doija (Japāna), kurai šāds rezultāts ir arī pēc faktiskā aprēķina.

 

 

Agija Ēlerte (Rīgas j/k) pēc finālbraucieniem pakāpās par vienu vietu uz augšu, čempionātu noslēdzot 94. vietā, bet Estere Kumpiņa (Rīgas j/k) zaudēja divas vietas un čempionātu noslēdza 99. vietā.

Latvijas pārstāvēm šis bija otrais čempionāts pēc kārtas. No 11. līdz 18. augustam abas burātājas startēja pasaules jaunatnes čempionātā Laser Radial klasē, kas tāpat kā šīs sacensības norisinājās Medemblikā (Nīderlandē).

Augstus rezultātus čempionātā uzrādīja Lietuvas sportiste Viktorija Andrulīte, kura, pateicoties uzvarai pēdējā braucienā, čempionāta kopvērtējumā pakapās uz 8. vietu. Tikmēr viņas tautiete Milda Eidukevičūte ierindojās 53. vietā, bet Igaunijas pārstāve Anna Pohlaka - 75. vietā.

 

 

Vīriešu konkurencē ar vienpadsmit punktu pārsvaru uzvarēja kvalifikācijas posma līderis Marcins Rudavskis (Polija), otrais ir Eliots Merserons (Šveice), bet trešais - Zaks Litlvūds (Austrālija).

Visi rezultāti+

 

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE