Sunday, 06 August 2017 23:38

Elza Cibule Eiropas čempionātu Optimist klasē noslēdz zelta flotē

Elza Cibule Eiropas čempionātu Optimist klasē noslēdz zelta flotē Foto: Nikos Alevromytis/AleN Photography

Vienīgā Latvijas pārstāve Elza Cibule (Rīgas jahtklubs) izcīnīja 42 vietu Eiropas čempionātā Optimist klasē, liecina organizatoru publicētā informācija.

Sacensību kopējā vērtējumā, kurā tiek ņemts vērā arī ārpus Eiropas valstu dalībnieku rezultāts, Cibule ir izcīnījusi 46. vietu.

Dalībnieces sacensības sāka ar sešiem kvalifikācijas braucieniem. Tajos Cibule uzrādīja sniegumu, kas ļāva iekļūt sacensību spēcīgākajā zelta flotē un turpināt cīņu par augstākām vietām.

Finālbraucienos Cibule labāko rezultātu sasniedza priekšpēdējā, trešajā braucienā, kurā bija 23. ātrākā. Pirmajā viņa finišēja 39. vietā, bet otrajā un noslēdzošajā - 28. vietā. Pavisam zelta flotē sacentās 54 burātājas, tai skaitā četras pārstāvēja Argentīnu, Brazīliju, Honkogu un ASV.

Visi rezultāti+

Par Eiropas čempioni kļuva India Peidža Vuda (Lielbritānija), kura tikai trīs reizes no pavisam desmit braucieniem finišēja pirmajā trījniekā. Par Eiropas vicečempioni kļuva Nataša Rasta (Šveice), bet bronzu ieguva Johanna Šmita (Austrija).

Par sacensību kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Donna Mazučelli (Argentīna).

Zēnu grupā, kas startēja atsevišķā ieskaitē, Eiropas čempiona titulu un uzvaru kopējā vērtējumā izcīnīja Stefans Juils (Serbija). Par Eiropas vicečempionu un kopvērtējuma otrās vietas ieguvēju kļuva Igors Kucžis (Polija), bet trešais ir Iakovozs Dimitrs Dede - Sntentopols (Grieķija).

2017. gada Eiropas čempionāts, kas notika no 30. jūlija līdz 6. augustam Burgasā, Bulgārijā, pulcēja 261 burātāju no 44 valstīm.

 

VIDEO:

 

 

 

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE