Wednesday, 12 July 2017 22:47

Latvijas topošie jaunie paraburātāji uzsāk mācības World Sailing burāšanas nometnē Gdaņskā

Latvijas topošie jaunie paraburātāji uzsāk mācības World Sailing burāšanas nometnē Gdaņskā Foto: Rūta Eistreiķe

Latvijas topošie jaunie paraburātāji Alise Caunīte (12 gadi) un Vladimirs Šipko (13 gadi) Gdaņskā, Polijā, šodien uzsāka Pasaules burāšanas federācijas (World Sailing) treniņnometni paraburātājiem, kas ilgs līdz 15. jūlijam.

Jauniešus nometnē pavada Rūta Eistreiķe, kura treneres darbu ir aktīvi sākusi šovasar.

Kā informē R. Eistreiķe, dienas pirmajā pusē notika toerētiskā lekcija, kurai sekoja nodarbības uz ūdens.

 

Foto: Rūta Eistreiķe

 

Foto: Para World Sailing

Kopskaitā nometnē burāšanas prasmes apgūst desmit burātāji no Latvijas, Īrijas, Zviedrijas, Lielbritānijas, Polijas, Turcijas, Dienvidāfrikas un Kolumbijas.

Gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības vada World Sailing Reģionālās attīstības koordinatoru menedžeris Robs Holdens no Dienvidāfrikas.

 

 

Nometne notiek Gdaņskas nacionālajā burāšanas centrā. To rīko Polijas burāšanas federācija (Polskim Związkiem Żeglarskim), Gdaņskas Fiziskās audzināšanas un sporta akadēmija (Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku) un Gdaņskas nacionālais burāšanas centrs sadarbībā ar World Sailing.

Nometne notiek World Sailing Paraburāšanas stratēģijas 2017. - 2020. gadam un Paralimpiskās attīstības programmas ietvaros ar World Sailing finansiālu atbalstu. Šogad šī ir jau trešā šāda nometne. Ipriekšējās notika Argentīnā un Honkongā.

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE