Monday, 03 July 2017 10:20

RS:X klases pasaules jaunatnes čempionātā triumfē Izraēla; Latvija ierindojas pēdējā desmitā

Ar dalību pasaules jaunatnes čempionātā, kas no 24. jūnija līdz 1. jūlijam notika Torbolē (Itālijā), augstākajā līmenī olimpiskajā RS:X klasē debitēja vieni no spēcīgākajiem jaunajiem Latvijas vējdēļu burātājiem Namejs Dreimanis un Annija Punte (BJS Rīdzene).

Tomēr nevienam no viņiem līdz augstiem rezultātiem aizcīnīties neizdevās.

Dreimanis 97 dalībnieku konkurencē palika 86. vietā, savukārt Punte 40 dalībnieču konkurencē kopējā vērtējumā ierindojās 38. vietā. U17 grupā Punte astoņu dalībnieču konkurencē ieņem sesto vietu.

Par pasaules čempioniem kļuva Izraēlas pārstāvji - Toms Revenī un Maija Morisa, kura aiz sevis otrajā vietā atstāja pagājušā gada pasaules jaunatnes čempioni Emmu Vilsoni.

U17 grupā puišiem uzvarēja Nikolo Renna (Itālija), kurš kopvērtējumā palika sestais, bet U17 meiteņu grupā uzvarēja Nāma Gazita (Izraēla), kura kopējā vērtējumā palika 18. vietā.

Visi rezultāti+

 

 

Kā iepriekš Latvijas Zēģelētāju savienības sociālajā tīklā Facebook bija norādījis tās prezidents Ansis Dāles, abiem jauniešiem šīs sacensības bija starta punkts uz Tokijas Olimpiskajām spēlēm 2020. gadā:

 

Pērn šajās sacensībās Latviju pārstāvēja Ketija Birzule (Burāšanas klubs 360), sasniedzot 11. vietu. 

Līdz šim Birzule bija arī vienīgā RS:X klases vējdēļu burātāja Latvijā.

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE