Monday, 03 July 2017 14:02

Latvijas Optimist burātāji dodas uz pasaules čempionātu Taizemē

Latvijas Optimist burātāji dodas uz pasaules čempionātu Taizemē Foto: Latvijas Optimist klases asociācijas arhīvs

No 11. līdz 8. jūlijam Taizemē norisināsies pasaules junioru (līdz 15 gadiem) čempionāts Optimist klasē, sociālajā tīklā Facebook infomē Latvijas Optimist klases asociācija. 

Latviju šajā čempionātā pārstāvēs pieci burātāji no četriem klubiem.

Latvijas izlases delegācija šajā pasaules čempionātā ir Latvijas Optimist klases līderi Mārtiņš Atilla (Latvijas Topper klubs), 13 gadi, kurš ir pašreizējais un 2015. gada Latvijas čempions Optimist klasē, un Eduards Pļaviņš (Rīgas jahtklubs), 15 gadi. Abi ir divkārtēji pasaules junioru čempionāta dalībnieki (2015. gads Polija un 2016. gads Portugāle). 

Tāpat čempionātā startēs Rihards Straume (Sporta burāšanas akadēmija) un Miks Eduards Valters (Rīgas jahtklubs), 14 gadi, kuriem šī būs pasaules čempionāta debija.

Savukārt kā vienīgā Latvijas pārstāve uz sacensībās dodas viena no vadošajām Optimist klases burātājām meiteņu grupā Leila Helga Sāra Tolstika (jahtklubs Engure), 14 gadi, kura pasaules junioru čempionātā Optimist klasē startēja arī 2016. gadā Portugālē.  

Gatavojoties čempionātam, Latvijas burātāji kopā ar Igaunijas un Lietuvas izlases pārstāvjiem Somijas Optimist izlases trenera Renē Abnera vadībā aizvadīja trīs treniņnometnes Somijā un Igaunijā. Abners vadīs Baltijas valstu komandas arī pasaules čempionātā.

Čempionāta atklāšana notiks 12. jūlijā. Sacensības sāksies 13. jūlijā.

 

 

Avots:  optimist.lv , buratajiem.lv

 

1 komentārs

  • optimists Monday, 03 July 2017 16:55 optimists

    Veiksmi un labus startus sacensībās!

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE