Wednesday, 10 May 2017 16:03

Mazāk nekā mēnesi pirms iepriekšējās reģistrācijas noslēguma ORC Sportboat Eiropas čempionātam pieteikušies vien pieci dalībnieki

Mazāk nekā mēnesi pirms iepriekšējās reģistrācijas noslēguma ORC Sportboat Eiropas čempionātam pieteikušies vien pieci dalībnieki Foto: sintija sīmane

Mazāk nekā mēnesi pirms iepriekšējās reģistrācijas noslēguma ORC Eiropas čempionātam pieteiktas vien piecas laivas, liecina šobrīd sacensību mājaslapā pieejamā informācija.

Saskaņā ar sadaļā, kas tradicionāli - īpaši augsta mēroga starptautiskās sacensībās atspoguļo aktuālo pieteikušos dalībnieku skaitu, redzamo informāciju+ dalībai čempionātā ir pieteiktas divas jahtas no Latvijas un pa vienai jahtai no Krievijas, Polijas un Itālijas.  

Sacensību nolikums paredz, ka pieteikšanās čempionātam ir atvērta līdz 7. jūnijam.

Lai sacensības notiktu, vienā ieskaites grupā, kas kopā ir pavisam trīs, ir jābūt reģistrētiem vismaz 14 dalībniekiem. Maksimāli pieļaujamais dalībnieku skaits grupā ir 50 laivas.

Ja līdz 7. jūnijam minimālais dalībnieku skaits grupā nav reģistrējies, sacensību organizatori ar starptautiskās ORC organizācijas atļauju ir tiesīgi mainīt gan minimālo dalībnieku skaitu grupā, gan grupu skaitu, tai skaitā, tās samazinot. Savukārt ja ieskaites grupā līdz 7. jūnijam būs pieteiktas mazāk nekā 50 laivas, pieteikšanās termiņš tiks pagarināts līdz 21. jūnijam.

Pieteikšanās čempionātam tika izsludināta 23. martā. Dalības maksa čempionātā ir 500 eiro. Piesakoties līdz 1. maijam, dalībniekiem bija iespēja iegūt atlaidi, par dalību čempionātā maksājot 300 eiro.  

Kā jau iepriekš ziņots, ORC Sportbaot Eiropas čempionāts norisināsies no 7. līdz 13. augustam Rīgā un to rīko jahtklubs Auda.

 

 

2 komentāri

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE