Monday, 05 September 2016 11:40

Engures burāšanas komanda Igaunijas jūras burāšanas čempionātā izcīna 4. vietu

Engures burāšanas komanda Igaunijas jūras burāšanas čempionātā izcīna 4. vietu Foto: Kalevas jahtklubs

Engures burāšanas komanda (Sailing Team Engure) ar jahtu Reki aizvadītajā nedēļas nogalē Tallinā izcīnīja 4. vietu Igaunijas jūras burāšanas čempionātā īsajā distancē LYS divīzijas pirmajā ieskaites grupā.

Reki (LAT 163) Kārļa Kozlovska vadībā sacensības sāka, nefinišējot pirmajā braucienā, bet jau nākamajā braucienā komanda parādīja savu potenciālu un sasniedza trešo vietu. Tas bija arī Reki labākais čempionāta rezultāts. Pārējos četros braucienos Reki divreiz finišēja ceturtajā un piektajā vietā, kopvērtējumā sakrājot 21 punktu.

Sailing Team Engure burātājus no pjedestāla šķīra seši punkti.

"Ir kur augt. Igauņi ir ļoti stipri jaudīgi un monstrozi. Mums te patīk! Nav šaubu par nākamo gadu!" - pēc sacensībām savā sociālajā tīklā Facebook atklāj komanda, kas bija vienīgā Latvijas un ārvalstu pārstāve šajā čempionātā.

Par Igaunijas čempioniem LYS I grupā septiņu komandu konkurencē kļuva Kalevas jahtklubu pārstāvošā jahta Blanca (EST 73) J. Tīdemana vadībā. Blanca visos braucienos, izņemot pirmo, bija pirmā, sakrājot piecus punktus.

Visi rezultāti+

Foto:  Kalevas jahtklubs 

LYS II grupā par čempioniem kļuva jahta Viru (EST 95) no Kalevas jahtkluba, bet Folkboot grupā - vēl viena Kalevas jahtkluba pārstāve - jahta Trine (EST 30).

Tikmēr ORC divīzijā 15 komandu konkurencē par uzvarētāju kļuva jahta Katarina II (EST 646) A. Tūlberga vadībā, kas sešos braucienos trīs reizes finišēja pirmā un trīs reizes bija otrā.

Kopumā Igaunijas čempionu tituli tika noskaidroti trīs ieskaites divīzijās, četrās ieskaites grupās starp 38 komandām. 

/Avots: kjk.ee/

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE