Tuesday, 04 February 2014 13:46

Džimmijas Spithils atgriežas (paliek) “Oracle Team USA”

Nekādu pārsteigumu - austrālietis Džeims "Džimmijs"  Spithils būs "Oracle Team USA" kapteinis arī nākamajās Amerikas kausa izcīņas sacīkstēs, pirmdien paziņoja komānija “Oracle”.  

Lai gan Spithilam bijis piedavājums arī no Austrālijas pretendenta uz Amerikas kausu, viņš izvēlējies iet pa labi iemīto taciņu arī tālāk un palikt pie Lerija Elisona.

Spithils, būdams 20 gadus jauns, pirmo reizi Amerikas kausā, lai gan tikai “Louis Vuitton” posmos, piedalījās 1999./2000.gadā "Young Australia" komandas sastāvā.  Pēc desmit gadiem, 2010.gadā jau Lerija Elisona komandas sastāvā kļuva par jaunāko kapteini, kuram Amerikas kausā izdevies uzvarēt. Otro reizi “Oracle Team USA” komandu viņš līdz uzvarai aizveda arī pagājušajā gadā. Vai trešā reize arī būs tā laimīgā?

“Dalība komandā, kad mēs pirmo reizi uzvarējām 2010.gadā, tad punktu pa punktam gūtā uzvara [2013.gadā], un tagad - šī iespēja cīnīties trešo reizi, tas ir bijis neticams skrējiens. Jūtos veiksmes aplaimots, ka varu būt šajā komandā jau kopš pirmās tās pastāvēšanas dienas, un gaidu, kad atkal vārēs cīnīties [par kausu]”, tā izsakās Džimmijs Spithils par atgriešanos “Oracle Team USA”.

Personīgo ambīciju līmenī Spithilam ir vēlme kā kapteinim uzvarēt trīs reizes pēc kārtas.

Nākamās Amerikas kausa izcīņas sacīkstes visticamāk varētu notikt 2017.gadā Sanfrancisko vai Havaju salās.    

Avots: http://oracle-team-usa.americascup.com/en/news/66_Spithill-looks-for-3-peat-with-ORACLE-TEAM-USA.html