Thursday, 19 January 2017 22:53

Nodibināta Latvijas Laser Burātāju Asociācija

Nodibināta Latvijas Laser Burātāju Asociācija Foto: sintija sīmane

Lai veidotu labvēlīgus apstākļus sporta burāšanas attīstībai, otrdien, 17. janvārī, Rīgā nodibināta biedrība "Latvijas Laser Burātāju Asociācija".

Asociāciju dibināja 15 fiziskas personas - desmit aktīvākie Laser klases burātāji, viņu vecāki un treneri, kā arī viena juridiska persona - Latvijas "LASER" klases asociācija.

Par asociācijas valdes locekļiem ievēlēti Rolands Kumpiņš, Guntis Zvilna un Ģirts Fišers - Blumbergs, kurš pildīs arī valdes priekšsēdētāja (prezidenta) pienākumus. Valde ir ievēlēta uz četriem gadiem.

 

Latvijas Laser Burātāju Asociācijas valde - Guntis Zvilna (no kreisās), Ģirts Fišers - Blumbergs, Rolands Kumpiņš / Foto: sintija sīmane

 

Saskaņā ar biedrības statūtiem asociācija izveidota biedru darbības koordinēšanai ar mērķi veidot labvēlīgus apstākļus sporta burāšanas attīstībai, materiāli tehniskās bāzes nodrošināšanai asociācijas biedru interešu realizācijai un aizsardzībai.

Asociācijas galvenie mērķi:
- atbalstīt labāko sportistu piedalīšanos Eiropas un pasaules čempionātos, kā arī Olimpiskajās spēlēs;
- organizēt sportistu apgādi ar materiāli-­‐tehnisko bāzi,popularizēt Laser klases laivu sporta burāšanu Latvijā;
- pārstāvēt biedru intereses attiecībās ar trešajām personām;
- organizēt vietēja un starptautiska mēroga burāšanas sacensības;
- piesaitīt bērnus un skolēnus burāšanas sportam;
- organizēt bērnu un skolēnu burāšanas pasākumus un sacensības.
Asociācija savu biedru interesēs veic sekojošu funkciju izpildi:
- sniedz finansiālu, juridisku u.c. palīdzību biedriem sacensību gatavošanās un norises laikā;
- piedalās treniņnometņu, semināru, forumu, konferenču, simpoziju, ekspozīciju u.c. organizēšanā;
- nodrošina biedru interešu aizsardzību Latvijas Republikas valsts iestādēs un organizācijās aiz tās administratīvajām robežām;
- nodrošina biedru kvalifikācijas celšanu;
- organizē sabiedrības un masu saziņas līdzekļu, kā arī sociālo tīklu informēšanu par asociācijas un tās biedru darbību;
- piesaista investīcijas burāšanas sporta un infrastruktūras attīstībai.
Asociācijai ir pienākums aktīvi veicināt asociācijas mērķu sasniegšanu un uzdevumu izpildi.

Asociācijā ir paredzēta īpaša institūcija - Pārstāvju Palāta, kas sastāvēs no biedriem, kuri pārstāv kādu no Latvijā reģistrētām sabiedriskām organizācijām, kurās aktīvi darbojās Laser klases burātāji un kuras ir Latvijas Zēģelētāju Savienības biedri vai asociētie biedri. Palātas funkcijās ietilps vairāki stratēģiski jautājumi, piemēram, Latvijas Laser klases izlases izveide, tās koordinēšana dalībai starptautiskās sacensībās, Laser klases burātāju reitinga izveide un uzturēšana u.c.

 

Foto: sintija sīmane

 

Foto: sintija sīmane

 

Foto: sintija sīmane

 

Asociācija ir atvērta jaunu biedru un jaunbiedru uzņemšanai. Par biedru var būt jebkura rīcībspējīga fiziska persona vai juridiska persona, bet par jaunbiedru -  jebkurš Laser klases burātājs, kurš vēl nav sasniedzis pilngadību. Jaunbiedrs, sasniedzot pilngadību, automātiski kļūst par asociācijas biedru.

Šobrīd Latvijā ir 28 Laser klases burātāji.

Informācijai par Laser klases attīstību un notikumiem Latvijā, kā arī Laser klases burātāju sasniegumiem sacensībās var sekot līdzi asociācijas Facebook lapā+.

 

87 komentāri

 • киноискусство Thursday, 29 September 2022 19:37 киноискусство

  киноискусство Самые Ожидаемые Зарубежные Сериалы 2022 Года

 • Фильм Быстрее пули 2022 года полностью доступен бесплатно и без регистрации Thursday, 29 September 2022 07:15 Фильм Быстрее пули 2022 года полностью доступен бесплатно и без регистрации

  Фильм Быстрее пули 2022 года полностью доступен бесплатно и без регистрации Смотрите Онлайн Фильм Быстрее Пули (2022) В Хорошем HD Качестве На Нашем Сайте

 • link Tuesday, 20 September 2022 21:40 link

  link Url

 • admiche Saturday, 17 September 2022 10:24 admiche

  It is estimated that the worldwide incidence of Sjögren s is 7 per 100, 000 people, with the highest incidence rates in Europe and Asia, reaching up to 43 per 100, 000 people 1. doxycycline dosage for std Where multiple comparisons were required for a single experiment, false discovery was limited by the use of Tukey HSD.

 • fast and furious 9 123movies Saturday, 17 September 2022 04:24 fast and furious 9 123movies

  fast and furious 9 123movies 123movieshub

 • Онлайн фильмы Thursday, 15 September 2022 06:46 Онлайн фильмы

  смотреть онлайн: TV. Доступ
  Онлайн фильмы. 2022, Россия. Смотреть онлайн.

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE