Saturday, 01 October 2016 14:20

Dālem neizdodas iekļūt LOK Izpildkomitejā

Dālem neizdodas iekļūt LOK Izpildkomitejā Foto: sintija sīmane

Latvijas Zēģelētāju savienības (LZS) valdes priekšsēdētājs Ansis Dāle nav ievēlēts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejā, liecina LOK publicētā informācija.

Dāli uz minēto amatu virzīja LZS. Tāpat minētajam amatam LZS bija izvirzījusi Einaru Fogeli, Ati Sausnīti un Valdi Voinu, kuri LOK Izpildkomitejas jaunajā sastāvā iekļuva.

Tāpat LOK Izpildkomitejas jaunajā sastāvā ir ievēlēti Jānis Baiks, Raimonds Bergmanis, Baiba Broka, Dainis Dukurs, Andris Feldmanis, Igo Japiņš, Jānis Kols, Kārlis Lejnieks, Aivars Lembergs, Kirovs Lipmans, Jānis Mežeckis, Andris Rāviņš, Raimonds Rublovskis, Jevgeņijs Saproņenko, Uldis Sesks un Jānis Upenieks.

LOK Izpildkomiteja uzrauga LOK darbību LOK Ģenerālās asamblejas (augstākā lēmējinstitūcija) sesiju starplaikā. Tā lemj par visiem LOK kompetencē esošajiem jautājumiem.

Izpildkomiteja sastāv no LOK Prezidenta, Ģenerālsekretāra, trīs Viceprezidentiem, kā arī 19 citiem Izpildkomitejas locekļiem, no kuru vidus ieceļ LOK Viceprezidentus.

LOK Izpildkomiteja, tāpat kā LOK prezidens, ģenerālsekretārs, Ģenerālās asamblejas Individuālie locekļi, kā arī Revīzijas komisija tika pārvēlēta 30. septembrī LOK Ģenerālās asamblejas kārtējā pārskata-vēlēšanu sesijas laikā.

Uz nākamo Olimpisko ciklu par LOK prezidentu no jauna tika ievēlēts Aldons Vrubļevskis, bet par ģenerālsekretāru -  Žoržs Tikmers. Par LOK viceprezidentiem tika ievēlēti Raimonds Bergmanis, Einars Fogelis un Valdis Voins.

85 komentāri

 • AxioriE Monday, 21 November 2022 17:12 AxioriE

  Nelius T, Reiher F, Lindenmeir T, Kalinski T, Rau O, Filleur S, Allhoff EP demadex vs lasix

 • roormVofe Sunday, 20 November 2022 01:51 roormVofe

  Day 1 Paclitaxel 80mg m 2 via 1 hour IV infusion weekly for 12 weeks clomid side effects for men

 • unlinue Friday, 11 November 2022 01:50 unlinue

  tamoxifen osteoporosis nymphomax exelon patch lewy body dementia In one indication of the roadblocks to rebuilding relationssevered since 1980, Zarif said on CNN he was disappointed withObama for a statement he made in Washington this week aftermeeting with Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu

 • eagewly Saturday, 29 October 2022 17:07 eagewly

  The design of novel and more potent TKIs is imperative and achievable with a deeper and in depth comprehension of the conformation and modes of inhibitions of RTKs stromectol tablets buy

 • 1309 Friday, 28 October 2022 06:48 1309

  1309

 • sonechka-r.ru Tuesday, 25 October 2022 03:03 sonechka-r.ru

  sonechka-r.ru

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE