Friday, 30 September 2016 09:31

Severs: sporta federācijām pašām jāuzņemas lielāka atbildība par sava sporta veida attīstību

Severs: sporta federācijām pašām jāuzņemas lielāka atbildība par sava sporta veida attīstību Foto: Latvijas Radio / Evija Trifanova/LETA

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) jaunās vadības vēlēšanu ieskaņās, Izglītības un zinātnes ministrija, vērtējot līdz šim sporta nozarē paveikto, sagaida, ka turpmāk sporta federācijas uzņemsies lielāku atbildību par sava sporta veida attīstību, piektdien Latvijas Radio programmā “Labrīt” teica ministrijas Sporta departamenta direktors Edgars Severs.

Severs norādīja, ka, salīdzinot ar citām valstīm, pēdējo 6-7 gadu laikā Latvijā daudzas valsts funkcijas sportā ir deleģētas nevalstiskajam sektoram, un LOK arvien cenšas paplašināt savu lomu.

IZM Sporta departamenta direktos vērsa uzmanību arī uz to, ka būtu nepieciešams izvērtēt, vai LOK spēj pildīt tās funkcijas, ko tai ir uzticējusi valsts, vai arī ir atsevišķas funkcijas, kuras, iespējams, valstij no sporta organizācijām būtu jāpaņem atpakaļ, pastiprinot valsts lomu sportā.  

“Bet tas, ko mēs [Izglītības ministrija] vēlamies - noteikti celt katras individuālās sporta federācijas atbildību par sava sporta veida attīstību,” uzsvēra Severs.

 

 

LOK Ģenerālās asamblejas sesija, kuras laikā tiks pārvēlēts gan LOK vadība, gan vērtēts līdz šim padarītais, notiek piektdien, 30. septembrī, Rīgā.

Jau rakstījām, ka uz LOK Izpildkomitejas locekļa amatu kandidē arī Latvijas Zēģelētāju savienības valdes priekšsēdētājs Ansis Dāle.

 

1 komentārs

  • Innophy Sunday, 05 March 2023 03:56 Innophy

    Since the disease symptoms can vary from patient to patient, it is even more important to meet with your healthcare provider when symptoms worsen or new symptoms appear purchase cialis online When immune cells go in to try to destroy cancer cells, it triggers an inflammatory response in the body, which can contribute to the onset of depressive and anxiety symptoms, as well as sleep problems

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE