Wednesday, 30 November 2016 11:46

Noskaidroti prestižā burāšanas sacīkšu fotokonkursa uzvarētāji

Noskaidroti prestižā burāšanas sacīkšu fotokonkursa uzvarētāji Foto: Rick Tomlinson

Par prestižā burāšanas sacīkšu fotokonkursa Mirabaud Yacht Racing Image šā gada uzvarētāju ir kļuvis franču fotogrāfs Žans Marī Liots (Jean-Marie Liot) ar fotogrāfiju, kurā iemūžināta jaunās paaudzes IMOCA laiva treniņprocesā pirms sacensībām Vendée Globe.

Otrajā vietā ir Benuā Štičelbauts (Benoît Stichelbaut), bet trešajā - Marks Loids (Mark Lloyd).

Zīmīgi. ka visi trīs foto iemūžina solo sacensību apkārt pasaulei Vendée Globe laivas. Šo sacensību jaunais izlaidums sākās šā gada 6. novembrī. 

Burāšanas sacīkšu foruma (Yacht Racing Forum + ) dalībnieku balsojumā uzvarēja spāņu fotogrāfs Niko Martinezs (Nico Martinez). Otrajā vietā ir Marks Loids, bet trešajā - Luis Fernandez (Luis Fernandez).

Sabiedrības balsojumā par uzvarētāju kļuva Kristofs Hačets (Christophe Huchet), otrajā vietā ir Rikardo Pinto (Ricardo Pinto), bet trešajā - Matiass Kapizano (Matías Capizzano).

Šā gada konkurss norisinājās no 13. līdz 29. novembrim. Konkursam savus darbus iesūtīja pavisam 149 profesionāli fotogrāfi no 25 valstīm.

Starptautiska profesionālu burāšanas sacensību fotogrāfu grupa trīs personu sastāvā sākotnēji no visiem darbiem izvēlējās astoņdesmit foto, no kuriem starptautiska žūrija izvēlējās konkursa uzvarētāju.

Sabiedrības balsojuma uzvarētājs tika noteikts atvērtajā interneta (sabiedrībai balsojot par šiem 80 foto) un Pasaules burāšanas federācijas (World Sailing) ikgadējās konferences dalībnieku apvienotajā balsojumā.

Gan World Sailing, gan Yacht Racing Forum dalībnieki savus favorītus varēja izvēlēties no TOP20 labākajiem foto, kurus izvēlējās starptautiskā žūrija, un kas pirmo reizi lielformātā publiski tika parādīti no 5. līdz 13. novembrim World Sailing ikgadējās konferences laikā.

Burāšanas sacīkšu foto konkurss pirmo reizi notika 2010. gadā. Fotogrāfijām, kas tiek iesniegtas konkursā, ir jābūt uzņemtām ne vēlāk kā gadu pirms jaunā konkursa.

 

Mirabaud Yacht Racing Image TOP3

1. vieta

2. vieta

3. vieta

 

Burāšanas sacīkšu foruma dalībnieku balsojuma TOP3: 

1. vieta

2. vieta

3. vieta

 

Sabiedrības balsojuma TOP3

1. vieta

2. vieta

3. vieta

Visi konkursa Mirabaud Yacht Racing Image darbi +. 

 

28 komentāri

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE