Monday, 27 May 2019 23:05

Jaunieši aicināti atklāt vasaras brīvlaiku ar burāšanas piedzīvojumu ‘Āķis Lūpā 2019’

Jaunieši aicināti atklāt vasaras brīvlaiku ar burāšanas piedzīvojumu ‘Āķis Lūpā 2019’ Foto: Lio / LBMA

Arī šogad simts Rīgas jauniešiem tiek piedāvāta iespēja atklāt vasaras brīvlaiku ar burāšanas piedzīvojumu ‘Āķis Lūpā’, kas notiks Daugavā un Rīgas jūras līcī 7., 8. un 9.jūnijā, informē Latvijas Burāšanas mācību asociācija.

Pieteikties pasākumiem ir aicināts ikviens Rīgā dzīvojošs jaunietis vecumā no 15 līdz 25 gadiem bez iepriekšējas pieredzes vai arī ar nelielu pieredzi burāšanā.

Jauniešiem dalība pasākumā ir par brīvu. Galvenā ir jaunieša motivācija, uzdrīkstēšanās doties piedzīvojumā un interese iepazīt jūru, burāšanu, jahtas un to kapteiņus.

Pieteikšanās ir atvērta līdz 1.jūnijam, tiešsaistē aizpildot anketu, kas atrodama ŠEIT 

“Dienas pirmajā daļā krastā kopīgi noskaidrosim mītus un patiesību par burāšanu, vienosimies par dienas plānu, sadalīsimies piecās jahtu komandās un gatavosimies doties jūrā,” par pasākumu programmu stāsta projekta iniciatore un vadītāja Sintija Lase.

“Gatavošanās procesā jaunieši iepazīs jahtas un saņems drošības instrukciju, iemācīties siet jūras mezglus un uzzinās, kur un kā tos pielietot uz klāja. Jahtu komandas gaida arī īpašais dienas izaicinājums – Burātāju bingo, kā rezultātā būs iespēja apgūt vismaz 20 nozīmīgus burāšanas terminus,”  norāda projekta vadītāja.

Viņa arī uzsver, ka Āķis Lūpā! ir pasākums, kura laikā daudzi jaunieši dienas laikā atrod savu nākotnes aizraušanos, piedzīvojumu domubiedrus un rezultātā uzdrīkstas daudz vairāk.

Šā gada pasākumos jauniešiem būs iespēja burāt ar buru jahtām Spaniel, Venta, Angostura, Lība un Jauda.

Projektu īsteno Latvijas Burāšanas mācību asociācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

Projekts notiek trešo gadu.

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE